Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Opulentní nákupy Marešových v Miami: Leoš si pořídil bílý kožich za více než 100 tisíc

Leoš Mareš a Monika Marešová.
Zdroj: Se souhlasem L. Mareš, koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Nákupy

Leoš Mareš a huňaté kožichy patří neodmyslitelně k sobě. V začátcích kariéry si s nimi vybudoval image a zdá se, že se jich nikdy nevzdá. Společně s manželkou Monikou Marešovou totiž trávili dovolenou v Miami, kde zašli do tamního luxusního butiku Balenciaga. Právě v něm se Marešovi pořádně rozšoupli a nakoupili si plno věcí. Leoš své sledující na Instagramu překvapil hlavně bílým umělým kožichem za více než sto tisíc korun.

Influencer a moderátor Leoš Mareš vyrazil s manželkou Monikou a dcerkou do Ameriky, konkrétně na Floridu. Nejen že navštívili tamní Disneyland, ale nezapomněli se jít podívat ani do luxusních butiků, jak odhalili na Instagramu.

V Miami navštívili například Balenciagu, kde se pořádně rozšoupli a nakoupili si plno nového oblečení. Nejvíce zřejmě překvapil Leoš, který se rozhodl koupit si luxusní bílý kožich. Jedná se o umělý kožich, který má na zádech dvě obrácená B jakožto Balenciaga. Tento kožich stojí na stránkách více než 130 tisíc korun.

Boty za téměř 50 tisíc

Monika se také rozhodla, že si zautrácí. Leoš ji vyfotil, jak si zkouší řadu jejich oblečení a také boty. Na jedné z fotografií na sobě má kožené kozačky na jehlovém podpatku, které na oficiálních stránkách stojí 46 tisíc korun.

Monika na svůj Instagram nedávala fotografie z nákupů, ale pouze od moře a s rodinkou.

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy