Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Opuchlá Rihanna rozvalila svůj špíček: Roztéká se jako zmrzlina

Zdroj: profimedia
+ Dalších 40 fotografií
Rihanna na svůj vzhled asi doslova rezignovala. Dříve se zpěvačka pyšnila naprosto ukázkovou postavou a nyní by ji podle vzhledu poznal jen málokdo. V poslední době vypadá poněkud jinak, než ji všichni známe, a není to zrovna hezký pohled. Nedávno se vykydla na sluníčku a nebyla to žhavá podívaná jako z videoklipů. Barbadoská diva je navždy pryč...

Zpěvačka Rihanna se vždycky pyšnila ukázkovou postavou, kterou jí všichni mohli závidět. V poslední době však na svůj vzhled kašle a vypadá jako gigantická koule. To ji ovšem neodradí a klidně vystaví své povadlé tělo na sluníčku.

Své obří tvary odhalila v zelených bikinách, ve kterých ukázala velmi povadlé břicho. S velkou pravděpodobností přestala chodit cvičit a to se na ní velmi projevilo. Vypracované svaly, které měla kdysi na břiše, jsou již dávno minulostí.

Kila navíc jsou u zpěvačky vidět také na jejím opuchlém obličeji, který navíc bez make-upu nevypadá vůbec hezky. Je to velká škoda, že původně exotická kráska na sebe tak kašle. Na své sociální síti se i přesto prezentuje jako dokonalá a permanentně svěží. Realita je však úplně jinde.

Související články

Další články