Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

OPTICKÝ KLAM: Vidíte na obrázku psa, nebo kočku? Budete se hodně divit!

Co vidíte na obrázku?
Zdroj: twitter.com
Na internetu teď frčí různé optické klamy. Teď tady máme další hodně povedený. Pozorně se podívejte na fotografii. Vidíte na snímku psa, nebo kočku? Možná o tom budete muset nějakou chvíli přemýšlet.

Tento optický klam je hodně netradiční. Musíte rozpoznat, jestli se na vás z obrázku dívá kočka nebo pes. A úkol je to docela zapeklitý. Ne každý má totiž napoprvé pravdu.

Tento snímek „kočkopsa“ se stal hitem internetu. Lidé ho sdílejí na svých sociálních sítích a hojně diskutují o tom, co by to asi tak mohlo být. Na Twitteru už fotografii sdílelo více než 13 tisíc lidí.

Tvoreček totiž vypadá napůl jako pes a napůl jako kočka. Musíte se ale dívat hodně pozorně a všímat si i těch nejmenších detailů. Právě ty vám totiž hodně napoví, o co se jedná.

Někdo si myslí, že se jedná o kočku, jiní jsou zase přesvědčeni o tom, že na snímku musí být pes. Kde je ale pravda? Když se podíváte především na oči zvířete, tak hned budete vědět, o co jde.

Pokud jste si mysleli, že jde o psa, tak jste na omylu. Na obrázku je totiž kočka. A prozradí ji právě její kočičí oči. Všimnout si můžete také kočičích tlapek a huňaté srsti.

Související články

Další články