Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

OPTICKÝ KLAM: Vidíte na obrázku psa, nebo kočku? Budete se hodně divit!

Co vidíte na obrázku?
Na internetu teď frčí různé optické klamy. Teď tady máme další hodně povedený. Pozorně se podívejte na fotografii. Vidíte na snímku psa, nebo kočku? Možná o tom budete muset nějakou chvíli přemýšlet.

Tento optický klam je hodně netradiční. Musíte rozpoznat, jestli se na vás z obrázku dívá kočka nebo pes. A úkol je to docela zapeklitý. Ne každý má totiž napoprvé pravdu.

Tento snímek „kočkopsa“ se stal hitem internetu. Lidé ho sdílejí na svých sociálních sítích a hojně diskutují o tom, co by to asi tak mohlo být. Na Twitteru už fotografii sdílelo více než 13 tisíc lidí.

Tvoreček totiž vypadá napůl jako pes a napůl jako kočka. Musíte se ale dívat hodně pozorně a všímat si i těch nejmenších detailů. Právě ty vám totiž hodně napoví, o co se jedná.

Někdo si myslí, že se jedná o kočku, jiní jsou zase přesvědčeni o tom, že na snímku musí být pes. Kde je ale pravda? Když se podíváte především na oči zvířete, tak hned budete vědět, o co jde.

Pokud jste si mysleli, že jde o psa, tak jste na omylu. Na obrázku je totiž kočka. A prozradí ji právě její kočičí oči. Všimnout si můžete také kočičích tlapek a huňaté srsti.

Mohlo by vás zajímat

Další články