Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ops, udělala to zase! Britney se vyfotila nahá a svět z toho opět šílí!

Zdroj: instagram
+ Dalších 5 fotografií
Britney Spears se z obtloustlé baculky během roku změnila zpátky v sexy kost, kterou byla zamlada. Klobouk dolů, vypadá naprosto báječně a fyzicky opravdu v pohodě. Od té doby, co je zpátky ve formě, se to nebojí světu ukázat. Nahota jí rozhodně není cizí, i když občas je to nechtěně. Teď pro změnu pobláznila svět touhle fotkou na Instagramu, kde pózuje nahá pro změnu záměrně.

A vlastně proč ne, když je na co se dívat, jen nám to, děvče, ukaž! Britney všem vytřela zrak, když svou postavu oplácané maminy proměnila v horu svalů. Tvrdým tréninkem a praktikováním jógy ukázala světu, že i když jste věčně tloustnoucí Britney Spears, ještě pořád něčím můžete překvapit.

Britney nikdy neměla problém své tělo ukázat, i když někdy nebylo ani o co stát. Někdy to naopak byla malá nehoda, ale co už, to se stává i těm nejlepším z nás. Naopak nyní si zpěvačka plně uvědomuje, že je o co stát více než kdy dříve. A tak se neváhá ukázat sama!

A my s tím naprosto souhlasíme! Milá Britney, tohle je ale málo, chceme víc! Konečně jsi ve skvělé formě, teď už se toho nemusíš vůbec, ale vůbec bát!

Související články

Další články