Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Oprsklý Rytmus pod palbou kritiky RODINY JASMINY: Je to totální chudák!

Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
schytal to
Rapper Patrik Rytmus Vrbovský (41) tentokrát pořádně přestřelil! Čerstvě zasnoubený rapper nedávno v jednom ze svých textů urazil slovenského zpěváka Paľa Drapáka a zřejmě netušil, co tím způsobí. Obula se do něj manželka uraženého zpěváka a poté se přidali další. Nečekal zřejmě, že mu naloží i rodina Jasminy!

Tak tohle Rytmus (41) pořádně přestřelil, aspoň podle slov slovenských celebrit a rodiny zpěváka Paľa Drapáka, kterého urazil v nové rapové písničce, kde kromě Rytmuse vystupuje mnoho dalších slovenských umělců.

„Toto není běžná hudba pre dementov obmedzených, aby diktovali, ako hrať by nám to malo. Ne, že by ma to nejako sralo, ale konečne pochopte, že nefrázujem jak je*lý Drapák Pal'o,“ rapuje Rytmus a dál se pustí do množství vulgarismů.

Patrik zřejmě nečekal, že jeho text pobouří nejen manželku Paľa Drapáka Janette Drapákovou, ale také další slovenské celebrity včetně zpěvačky Dominiky Staré, která je sestřenicí Jasminy Alagič, snoubenky Rytmuse!

Rytmusovo jméno podle ní nestojí vůbec za to, aby ho napsala, je totiž podle Jasmininy sestřenice ubožák a lituje ho, jelikož nedokáže zaujmout jinak než vulgarismy. „Je ověšený řetězy od kola, slovenská gramatika je pro něj španělská vesnice, je maximálně nechutný a já osobně bych o něj neopřela ani koloběžku,“ nechala se slyšet Dominika, sestřenice z druhého kolena Jasminy Alagič.

Tím ale rozhodně neskončila: „Dělá ostudu skutečným umělcům, přičemž ho poslouchají pouze děti, které se hledají a při jeho ‚skvostech‘ se tak akorát ztratí. On nemůže Paľa urazit, to se povede pouze inteligentovi a tenhle ‚pán‘ by neprošel ani IQ testem. Divím se, že jeho ego ještě nevyhlásili za nejvyšší vrchol Slovenska,“ napsala nakonec sestřenice Jasminy Dominika, která působí momentálně v Americe.

Související články

Další články