Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Opravdu Charlotte Štiková hubne? Podle neupravených fotek vypadá opět jako metráček

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 33 fotografií
Štiky
Pokud je Charlotte Štiková (22) v něčem opravdu přebornice, tak je to focení vlastních fotek a následná úprava tak, aby vypadala téměř jako modelka z přehlídkových mol. Jenomže realita bude možná trochu jiná. Před nedávnem se na sociálních sítích objevila fotka, na které Charlotta opět vypadá jako metráček. Jak je to tedy s jejím hubnutím?

Charlotte Štiková snad od nepaměti bojuje s nadváhou. V jejích dvaadvaceti letech se ručička váhy zastavila na enormních 94 kilech, což je při výšce 160 centimetrů opravdu mnoho. Nikdo nemá nic proti ženským krev a mléko, ale v případě Charlotty už všichni bili na poplach.

V poslední době to začalo vypadat, že sestra Ornely Koktové šla do sebe a začala hubnout. Za tři měsíce se jí údajně podařilo shodit 14 kg, což je obdivuhodný výkon. Charlotte měla ovšem největší strach z toho, že se dostaví jojo efekt.

„Bojím se toho, že se dostaví jojo efekt. Proto nechci nic zakřiknout. Uvidíme… Ale pokud by se mi dařilo hubnout pořád stejně, určitě existuje i možnost, že bych si zkusila roli modelky,“ svěřila se eXtra.cz.

Před několika dny se na sociálních sítích objevila fotka Charlotty, na které bohužel opět vypadá jako metráček. Že by se dostavil jojo efekt, ze kterého měla jinak pohledná Charlotte tak velký strach?

Snímky, které fotí sama Charlotta jsou vystajlované na jedničku. Už v reality show Štiky bylo jasně vidět, že Charlotte je schopna strávit úpravou fotek klidně celé odpoledne, jenom aby byl výsledný efekt co nejdokonalejší.

Tato fotka není ale žádné selfie, na kterém se dají nadbytečná kila hravě schovat. Lže snad Charlotta všem a po nocích se potají cpe a přibírá? Snad si brzy uvědomí, že váha už jí ohrožuje zdraví a nebude zbytečně riskovat.

Související články

Další články