Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Opravdový vánoční zázrak: Po dlouhých devíti dnech našli matku i její pohřešované děti!

Tenhle příběh má šťastný konec!
Vánoce nejsou jenom od toho, aby si lidé předávali dárky. Vánoce jsou kouzelné hlavně v tom, že blízcí lidé by si měli být na blízku. A také se traduje, že o Vánocích se dějí zázraky. Jeden takový se stal rodině z Anglie. Před Vánoci se totiž ztratila matka společně se svými dětmi. Policie si nevěděla rady, ale přesně na Štědrý den se našli a všichni jsou v pořádku.

Tenhle příběh nemusel dopadnou vůbec dobře. A ze začátku se taky tak jevil. Pětačtyřicetiletá Angely Lambert z Anglie měla opravdu velké štěstí.

Před desíti dny se totiž ztratila ona i její dvě děti. Nikdo je nemohl najít, žádné stopy. Vypadalo to na hodně smutné Vánoce.

Pak ale přišel pravý vánoční zázrak. Policie našla matku i její děti. Rodina si tak mohla konečně oddychnout.

Ale všichni blízcí Angely si dlouhých devět dní prožívali peklo. Žena se totiž ztratila se svým šestiletým synem a dvouletou dcerou.

Na Štědrý večer se matka společně s dětmi našla. Policie nechce k případu poskytovat žádné podrobné informace, pouze dodala, že je pravděpodobné, že žena odešla z vlastní vůle.

Související články

Další články