Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Opravdový Tarzan nalezen: 22 let žije v pralese a jen o vlásek unikl smrti VIDEO

Zdroj: youtube.com
Tomuhle nikdo nechtěl věřit. Internetem se šíří neuvěřitelné záběry domorodce, který je poslední žijící muž z amazonského kmene, který vyvraždili farmáři v roce 1995. Muž odmítá jakýkoliv styk se společností a žije přes 22 let sám. Video pochází z brazilského státu Rondonia.

Video, na kterém spoře oděný domorodec kácí strom, obletělo svět. Je až neuvěřitelné, že v dnešní době se stále najdou lidé, kteří žijí daleko od civilizace, a přesto jsou spokojení a šťastní. Muž na videu žije již 22 let úplně sám a rozhodně netouží po kontaktu s okolním světem.

Žije v domě, který si vyrobil ze dřeva, vlastní papájovou a kukuřičnou plantáž a živí se lovem zvířat. Záhadnému Tarzanovi, jak ho začali lidé přezdívat, je zhruba padesát let. Je poslední přeživší z amazonského kmene, který farmáři vyvraždili v roce 1995 a on jako jediný zázrakem přežil.

The Guardian píše, že se domorodec živí lovem, ptáků, prasat a opic. Neznámého muže úřady zaregistrovaly v roce 1996 a od té doby ho sledují. Jeho poslední snímky pocházejí z roku 1998.

Související články

Další články