Meghan Markle (36) je původní profesí herečka a je zvyklá, že kolega si při natáčení erotické scény občas sáhne i nad rámec scénáře. Jenže někdy se stane něco, co je prostě přes čáru. V roce 2013 Meghan zažila, jaké to je, když je obtěžována.

Přijala pozvání do Late Late Show Craiga Fergusona a věřila, že se bude řešit hlavně role v seriálu Suits (Kravaťáci). Už při příchodu do studia ji k sobě Ferguson mocně tiskl a hladil jí záda. Během rozhovoru pak vedl oplzlé řečičky. Nutno ale uznat, že Meghan Craiga Fergusona k flirtování vyzvala.

„To kvůli tobě jsem se takhle vyfintila,“ uvedla Meghan a Craiga vyzvala, aby ji štípnul, že se mu to nezdá. Ferguson jí pak začal hladit ruku s tím, že nemá žádné chlupy a že je jako delfín. A chtěl si znovu sáhnout. Důkladnou prohlídku svého těla Meghan odmítla a ruku šmátralku odstrčila.

„Není lehké být dámou,“ řekla Meghan a dala tak Craigovi najevo, aby s oplzlými řečičkami přestal. Fanoušci krásné vévodkyně ze Sussexu nyní video komentují mocně na internetových diskuzích a baví se o tom, že tohle bylo hodně za hranou a že Ferguson byl zralý na facku.