Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Oplácaný princ Harry je na dietě: Před svatbou musí shodit!

Povede se mu zhubnout?
Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Královská svatba se kvapem blíží, a proto je potřeba doladit ještě nějaké detaily. Aby se Harry cítil vedle své nastávající Meghan Markle co nejlépe, rozhodl se svěřit své tělo do rukou výživové poradkyně. Dieta mu jen prospěje a na svatbě bude ještě větší fešák, než je.

Princ Harry bude na své svatbě zřejmě pořádný krasavec. Nejenom kvůli váze, ale i zdravotní problémy ho donutily začít držet dietu. V posledních letech byl trochu baculatější a měl problémy s dýcháním. Bylo tedy potřeba něco udělat se svým jídelníčkem a shodit nějaké to kilo navíc! Již po několika dnech jsou vidět výsledky jeho píle.

S jeho proměnou mu pomáhá rodinná známá Gabriela Peacock, která se zaobírá výživovým poradenstvím. Gabriela nad ním drží pevnou ruku a jako rodačka z českých Pardubic si v tomto úkolu vede skvěle. Donutila ho na sobě pořádně makat a změnit dosavadní životní styl.

Princ má nyní dole 3,5 kg a stále se drží. Rozhodně si na svatbě neušije ostudu, protože už teď vypadá skvěle. Každý den chodí Harry do posilovny, kde na něj dohlíží jeho osobní trenér, což si jako bývalý voják užívá. Pořádně změnil svou dosavadní stravu, v jeho jídelníčku se momentálně objevují většinou jen proteinové nápoje a zeleninové šťávy plné vitaminů.

Necháme se překvapit, kolik do královské svatby stihne zhubnout kilogramů. Zbývají mu pouhé tři týdny tvrdé dřiny.

Související články

Další články