Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Oplácané Bridget Jones je dnes 50: Z plastikové Renée je už úplně jiná žena

+ Dalších 21 fotografií
galerie
Herečku Renée Zellweger (50) zná každý jako potrhlou novinářku Bridget Jonesovou, která ne a ne najít toho pravého. Oblíbená blondýnka dnes slaví padesáté narozeniny a nutno říci, že se v posledních letech celkem změnila. Především její výraz ve tváři. Před padesátkou si totiž začala libovat v botoxu a to se na jejím sympatickém obličejíku nehezky projevilo.

Renée Zellweger se narodila 25. dubna 1969. Ve škole se věnovala gymnastice a navštěvovala dramatický kroužek. Dnes má na svém kontě několik hereckých ocenění. Nejvíce ji lidé znají z trilogie Bridget Jonesové, kde zahrála nezapomenutelnou single ženu, která se stala vzorem pro miliony dalších třicátnic bez muže a dětí.

Je známo, že kvůli dvěma prvním dílům musela herečka viditelně přibrat. Až v posledním díle si mohla zachovat svoji figuru a zahrála tak sexy třiačtyřicetiletou ženu, která se konečně vdala a porodila miminko.

Věčně vysmátá Bridget si v reálném životě zřejmě našla zálibu v botoxu a na hereččině tváři se to velmi podepsalo. Tvář má totiž na padesátnici enormně vyhlazenou, což se nemohlo obejít bez pomoci odborníka. Před pěti lety si nechala Renée rozřezat obličej skalpelem tak, že ji skoro nikdo nepoznal. V roce 2014 svým novým zjevem doslova šokovala celý svět.

Podívejte se do galerie na fotografie před a po řádění plastických chirurgů na hereččině tváři.

Není to škoda, Renée?

Mohlo by vás zajímat

Další články