Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

Opilý řidič srazil na festivalu Mácháč pracovnici ochranky. Nadýchal 1,36 promile

Opilý řidič srazil ženu k zemi. Ilustrační foto.
Na festivalu Mácháč museli policisté v sobotu zasahovat u vážného incidentu, kde opilý řidič jezdil po pěší zóně plné lidí. Osmačtyřicetiletý muž v Audi S8 se nezastavil ani před pracovnicí ostrahy a srazil ji.

Na tanečním festivalu Mácháč bývá živo. Tentokrát ale v trochu jiném smyslu. „Osmačtyřicetiletý muž z Prahy i přes zákazové dopravní značení a zátarasy projel svým osobním vozidlem tovární značky Audi S8 cestu určenou pro pěší návštěvníky festivalu až k hlavní vstupní bráně u pláže Klůček, kde ho zastavila pracovnice bezpečnostní služby,“ popsala situaci TN.cz mluvčí libereckých policistů Ivana Baláková.

Žena nechtěla muže pustit dál a zároveň mu zakázala couvat, jelikož za ním byli lidé. To mu ale bylo jedno. Řidič se rozjel a přitlačil ženu ke zdi. Způsobil jí tak lehké poranění ruky. Po tom, co vystoupil z auta, nadýchal 1,36 promile alkoholu.

Muž je nyní v rukou policistů, kteří případ stále řeší.

Mohlo by vás zajímat

Další články