Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy The Voice Ewa Farna Agáta Prachařová porod Meghan Markle

Nejnovější kauzy

Opilý řidič srazil na festivalu Mácháč pracovnici ochranky. Nadýchal 1,36 promile

Opilý řidič srazil ženu k zemi. Ilustrační foto.
Na festivalu Mácháč museli policisté v sobotu zasahovat u vážného incidentu, kde opilý řidič jezdil po pěší zóně plné lidí. Osmačtyřicetiletý muž v Audi S8 se nezastavil ani před pracovnicí ostrahy a srazil ji.

Na tanečním festivalu Mácháč bývá živo. Tentokrát ale v trochu jiném smyslu. „Osmačtyřicetiletý muž z Prahy i přes zákazové dopravní značení a zátarasy projel svým osobním vozidlem tovární značky Audi S8 cestu určenou pro pěší návštěvníky festivalu až k hlavní vstupní bráně u pláže Klůček, kde ho zastavila pracovnice bezpečnostní služby,“ popsala situaci TN.cz mluvčí libereckých policistů Ivana Baláková.

Žena nechtěla muže pustit dál a zároveň mu zakázala couvat, jelikož za ním byli lidé. To mu ale bylo jedno. Řidič se rozjel a přitlačil ženu ke zdi. Způsobil jí tak lehké poranění ruky. Po tom, co vystoupil z auta, nadýchal 1,36 promile alkoholu.

Muž je nyní v rukou policistů, kteří případ stále řeší.

Mohlo by vás zajímat

Další články