Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Opilý otec sjel s autem do moře: Celá rodina se utopila, ale dcera (4 měsíce) zázrakem přežila!

Krásnou rodinu potkala ohromná tragédie!
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
Otec čtyř dětí Sean McGrotty (†46) patrně zapomněl, že alkohol za volant nepatří. S trojnásobně vyšším procentem alkoholu v krvi, než je ve Velké Británii povoleno, vezl své dva syny, dvě dcery a tchyni. Jeho snažení mít vozidlo pod kontrolou bohužel skončilo ohromnou tragédií.

Obrovské neštěstí se událo tento týden v irském hrabství Donegal. Po nehodě, kdy opilý otec nezvládl řízení a skončil s autem v moři, zemřely téměř všechny jeho děti a tchyně. Malou dceru (4 měsíce) se jako zázrakem podařilo z potápějícího se auta zachránit.

V autě našel smrt jak samotný řidič Sean McGrotty, tak jeho dva synové Mark (†11) a Evan (†8), dcera Jodie-Lee Tracey (†14) a tchyně Ruth Daniels (†57). McGrottyho žena se tak musí vypořádat s bolestnou ztrátou tří dětí a manžela.

Nehodu zapříčinila Seanova opilost. Po „zrádném“ smyku skončilo vozidlo v moři. Jen minuty poté, co se auto začalo potápět a jeho posádka si nevěděla rady, šel okolo Davitt Walsh. Okamžitě se vysvlékl do spodního prádla a statečně se vrhl do studené vody.

Walshovi se podařilo zachránit McGrottyho nejmladší dcerku, čtyřměsíční Rionaghac-Ann. Snažil se vysvobodit jednoho z jejích bratrů, na což mu už naneštěstí síly nestačily.

„Dostal jsem se dovnitř a chtěl jsem vytáhnout jednoho z kluků. Zatahal jsem mu za ruku, ale kvůli něčemu se s ním nedalo pohnout. Poslední slova otce zněla: ‚Zachraňte mé dítě.‘ Potom se do auta nahrnula poslední voda a skončilo pod hladinou,“ popsal dramatické okamžiky Walsh.

Policie případ uzavře do dvou dnů, ještě jí zbývá vyslechnout dvanáct dalších svědků.

Související články

Další články