Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Opilý muž svezl vnuka na motorce, po nehodě ujel a dítě nechal na zemi

Otřesné
Nepochopitelný čin udělal opilý děda dvanáctiletého chlapce v polském městě Biała Podlaska. Muž řádně posilněn alkoholem chtěl svézt svého vnuka na motorce. Po nehodě však nezodpovědný děda ujel z místa činu a navíc bez chlapce.

Opilého muže (62) z východopolského města Biała Podlaska napadla vskutku „dospělá“ myšlenka. Ve svém stavu se rozhodl povozit dvanáctiletého vnuka na motorce. Projížďka však skončila nárazem do mercedesu. Děda z místa činu záhy utekl a na něco přitom zapomněl – na svého vnuka. Toho nechal ležet na silnici.

„Jelikož ke kolizi došlo přímo pod sloupem s kamerou městské policie, identifikovat a najít viníka nebyl pro strážce zákona žádný problém,“ uvedl televizi TVN24 mluvčí policie.

Opilý motorista nadýchal 2,5 promile a byl převezen do nemocnice. Tam se potkal i s vnukem, kterého nechal na místě nehody a kterého do nemocnice převezla záchranná služba. Naštěstí chlapec vyvázl jen s odřeninami. Nezodpovědný děda stane za svůj čin před soudem.

Mohlo by vás zajímat

Další články