Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Opilý Charlie Sheen nadával milence: Lituju, že ti ten make-up nerozpustí obličej, ty dvoudolarová dě**o!

Zdroj: twitter
+ Dalších 7 fotografií
Charliemu Sheenovi se v poslední době moc nedaří. Respektive se mu nedaří zůstat střízlivý. To není sice žádnou novinkou, ale vzhledem k faktu, že se nedávno snažil nedobrovolně léčit, to asi není úplně super. Nejen že z domácí izolace uprchl, ještě ztropil skandál ve svém únikovém útočišti v Mexiku. A tentokrát docela pořádný.

Před pár dny Charlie Sheen uprchl z domácí léčby ze závislosti na alkoholu. V izolaci byl držen proti své vůli rodinou a lékaři, kteří se o něj starali. Byly mu podávány medikamenty a zakázán alkohol. To ale tenhle závislák moc dlouho nevydržel, a tak vyrazil do Mexika, kde pokračoval ve veselém řádění.

Podle Radaronline, který má údajně i nahrávku celé situace, se tam ovšem dost utrhl ze řetězu. Nezřízeně křičel na svou milenku před drogerií a podle všeho byl dost agresivní. Naštvalo ho, že si jeho milá koupila make-up za 150 dolarů. "Jediné, čeho lituju, je to, že ti tahle sraka nerozpustí obličej, ty dvoudolarová děko," křičel na svůj doprovod.

Podle zdrojů z Charlieho okolí s touhle milenkou randí už přes rok. Tentokrát to ale opravdu přestřelil. Opilý do němoty se potom odebral, odkud přišel.

Charlieho image drogově závislého ožraly je legendární. Skandály, nevěry, HIV, drogy, alkohol a divoké večírky. To vše a ještě mnohem víc je Charlie Sheen. Svět si na to už tak trochu zvykl a nikoho to nepřekvapí. Abychom se ale zanedlouho neprobudili do světa, kde už nebude Charlie Sheen, protože se ufetoval a uchlastal k smrti.

Související články

Další články