Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Opilý a zdrogovaný Albert měl ubít holčičku v Teplicích: Měla zlomeniny po celém těle

Opilý a zdrogovaný Albert měl ubít holčičku v Teplicích: Měla zlomeniny po celém těle
Zdroj: archiv H.H., archiv M.T.
+ Další 3 fotografie
smrt
V neděli odpoledne se Teplicemi roznesla strašlivá zpráva o úmrtí teprve rok a půl staré holčičky. Tu měl podle dostupných informací zranit přítel její matky, který byl v době násilného trestného činu podle TV Nova opilý a zdrogovaný. Na sociálních sítích nyní své rozhořčení dávají najevo dokonce i členové jeho rodiny, kteří doufají, že bude potrestán.

Ústečtí kriminalisté vyšetřují násilnou smrt teprve rok a půl staré holčičky. Zpráva o tragédii se Teplicemi rozšířila v neděli a lidé dávají velmi jasně najevo své rozhořčení. Jak televize Nova informovala, dívenku měl zranit přítel její matky, který byl v době činu údajně opilý a pod vlivem drog.

Kromě poranění hlavy, které se ukázalo jako smrtelné, měla holčička mít i zlomeniny a podlitiny po těle. Příbuzní muže, který údajně za zraněními dívenky stojí, na sociálních sítích dávají najevo svůj hněv. Mnozí nedokáží pochopit, že někdo z jejich rodiny by byl schopen takového činu.

Muž, který na Facebooku tvrdí, že byl strýčkem zesnulé holčičky, zveřejnil i fotografii údajného pachatele. Má jím být jistý Albert T., který s matkou dívenky nebyl ve vztahu dlouho. S biologickým otcem se měla žena rozejít krátce před porodem a babička a dědeček Nově popsali, že svou vnučku nikdy neviděli.

Přání smrti

Lidé nejen z okolí Teplic jsou smrtí děvčátka otřeseni. Informace o ní přišla totiž jen krátce poté, co bylo Česko seznámeno s případem zavražděného dvouměsíčního chlapečka z Přelouče. Stejně jako v jeho případě, i nyní by za smrtí dítěte měla stát agrese nevlastního otce. A i v tomto případě si lidé, dle komentářů na sociálních sítích, přejí jediné - smrt za smrt.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy