Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Opilý a uřvaný Honza po Výměně manželek vyhrožuje: Na děti budu křičet dál!

Co na to říkáte vy?
Zdroj: TV Nova
Nejnovější Výměna manželek se možná zapíše do historie jako jeden z dalších kontroverzních dílů. Agresivní Honza (50) si v ní vyléval vztek na děti. V alkoholovém opojení se jeho stavy ještě zhoršovaly. Jeho náhradní manželka Martina (47) prohlásila, že se o děti bojí a situaci chce řešit. Dětí jí je totiž líto.

Chování despotického Honzy v zatím poslední Výměnek manželek vytočilo každého rodiče do nepříčetnosti. Agresivní Honza svým malý dětem nadával a ponižoval je. Že by na výchovu měl vliv alkohol, který má tak rád, odmítá. „Vůbec se to nemění s tím, jestli piju nebo ne. To je tím, že když se na děti nekřikne, nejradši by jenom ležely a byly na počítači,“ uvedl Honza pro portál TN.cz.

Jeho manželka Mirka s ním souhlasí. S alkoholem její muž prý problém nemá. „Někdo si dá pivo, nebo se picne, to se prostě stane. Oni z toho udělali tragikomedii. Manžel je přísný i bez piva, u nás je to normálně. Křičím já i manžel, ale není pravda, že je alkoholik. U malého se občas musí dát po zadku, ale fyzické tresty určitě nemají denně,“ obhajuje ho manželka v rozhovoru pro TV Nova.

Agresor Honza svoje chování k dětem nepřehodnotil ani po vlně kritiky, která se na něj snesla. „Zůstalo to tak, jak to bylo. Jestli si někdo myslí, že děcka nemusí nic dělat a můžou se jen válet a hrát si, tak to u nás nebude. Nic zásadního se ale nezměnilo, všechno při starém. Zvyk je zvyk,“ stojí si za svým Honza. Martinu ale situace rozrušila a naznačila, že to tak nenechá.

Související články

Další články