Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Opilou dívku (16) hromadně znásilnilo 30 mužů: Stáli na ni frontu v hotelu, prozradilo je video

Opilou dívku (16) hromadně znásilnilo 30 mužů: Stáli na ni frontu v hotelu, prozradilo je video
Zdroj: unsplash.com
odporný čin
Otřesný zážitek si celý život ponese opilá šestnáctiletá dívka z Izraele. Minulý týden ji totiž v pokoji v přímořském letovisku Eljat mělo znásilnit 30 mužů, kteří na ni stáli frontu. O strašlivém a násilném činu napsal tamní list Ha'arec. Samotný premiér země Benjamin Netanjahu tuto hrůznost označil za zločin proti lidskosti.

Celý Izrael je v šoku poté, co se roznesly informace o případu hromadného znásilnění opilé dívky, které bylo teprve šestnáct let. Skupina 30 mužů totiž měla stát frontu před pokojem a postupně se na slečně vystřídal každý z nich. Podle izraelských médií se muži vzájemně neznali.

Někteří si odporný čin natáčeli, tím se prozradili

O násilném činu se lidé dozvěděli náhodou, protože si někteří muži znásilnění opilé slečny natáčeli. Videa totiž unikla na internet. Dívka se na hotelu navíc ocitla náhodou, nebydlela v něm. V pokoji se měla zastavit, aby si odskočila. Prý popíjela s jedním z podezřelých.

Policie případ vyšetřuje a začala se zatýkáním, kdo přesně čelí trestnímu stíhání, však neuvedli. Podle Times of Israel se jeden z mužů obhajoval tím, že dívka s nimi chtěla souložit dobrovolně. Web Daily Mail přišel s informací, že jeden z násilníků se dokonce vydával za lékaře, který dorazil do pokoje, aby dívku ošetřil.

Zpustlost duše, nemorálnost a zločin proti lidskosti

"Policejní vyšetřování stále probíhá. Chci však vzkázat těm, kteří se činu dopustili nebo u něj jen byli: to jediné, co jste tím činem prokázali, je zpustlost vaší duše a nemorálnost, které jste schopni," uvedl tamní ministr obrany Benny Ganc. Podobnou reakci měl i premiér země.

"Tohle není zločin spáchaný na jedné dívce...Tohle je zločin proti lidskosti jako takové, který si zasluhuje veškeré odsouzení a ti, kdo jsou za něj zodpovědní, musejí čelit spravedlnosti," rozčílil se izraelský premiér Benjamin Netanjahu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy