Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Opilí kamarádi znásilnili dívku (19) koštětem, zatímco spala. Vše vysílali živě na Snapchatu!

Dívka si prožila peklo!
Zdroj: facebook.com
Tracie Aldridge (21) zažila před dvěma lety doslova peklo. Když se vydala na párty s kamarády, trochu se opila, usnula a oni ji ve spánku znásilnili. Odporný čin navíc živě vysílali na Snapchatu.

Krásná Tracie Aldridge bude zřejmě poznamenaná do konce svého života. Když se před dvěma lety vydala na večírek, netušila, co odporného jí provedou její kamarádi. Nejdříve pařili a všichni se dobře bavili, jenže její nejbližší kamarádi brzy odpadli a Tracie zůstala se dvěma o tři roky staršími muži. Na případ upozornil deník Mirror.

Dobře se bavila, tak si říkala proč ne. Jenže to trochu přehnala s alkoholem a později usnula na gauči. Jenže opilé mladíky nenapadlo v tu chvíli nic lepšího, než dívku znásilnit. Neukájeli se na ní oni dva, ale šlo jim samozřejmě o to největší ponížení. Jeden z nich vzal koště a znásilnil ji jím, druhý vzal do ruky kameru a vše natočil. Mladíci se zřejmě dobře bavili a vše navíc streamovali na Snapchat.

Když se dívka probrala, cítila se ponížená. Navíc celé video kolovalo i mezi jejími přáteli. „Prožívám dva roky pekla. Skoro každý to viděl,“ smutní dívka. „Zničili mi celý život a musela jsem se vzdát i svojí práce,“ řekla Tracie deníku Mirror. Jordan Binnie byl odsouzen k jednomu roku vězení a 10 let bude na seznamu sexuálních delikventů. Mladík, který vše natáčel, k 225 hodinám veřejných prací. Krásná dívka ale bude poznamenaná do konce svého života. „Jejich tresty jsou naprosto směšné, přijde mi to jako hloupý vtip,“ dodala.

Související články

Další články