Krásná Tracie Aldridge bude zřejmě poznamenaná do konce svého života. Když se před dvěma lety vydala na večírek, netušila, co odporného jí provedou její kamarádi. Nejdříve pařili a všichni se dobře bavili, jenže její nejbližší kamarádi brzy odpadli a Tracie zůstala se dvěma o tři roky staršími muži. Na případ upozornil deník Mirror.

Dobře se bavila, tak si říkala proč ne. Jenže to trochu přehnala s alkoholem a později usnula na gauči. Jenže opilé mladíky nenapadlo v tu chvíli nic lepšího, než dívku znásilnit. Neukájeli se na ní oni dva, ale šlo jim samozřejmě o to největší ponížení. Jeden z nich vzal koště a znásilnil ji jím, druhý vzal do ruky kameru a vše natočil. Mladíci se zřejmě dobře bavili a vše navíc streamovali na Snapchat.

Když se dívka probrala, cítila se ponížená. Navíc celé video kolovalo i mezi jejími přáteli. „Prožívám dva roky pekla. Skoro každý to viděl,“ smutní dívka. „Zničili mi celý život a musela jsem se vzdát i svojí práce,“ řekla Tracie deníku Mirror. Jordan Binnie byl odsouzen k jednomu roku vězení a 10 let bude na seznamu sexuálních delikventů. Mladík, který vše natáčel, k 225 hodinám veřejných prací. Krásná dívka ale bude poznamenaná do konce svého života. „Jejich tresty jsou naprosto směšné, přijde mi to jako hloupý vtip,“ dodala.