Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Opilec v centru Prahy usmrtil ženu. Když chtěl z místa tragédie zmizet, málem ho zlynčoval dav

Policejní vůz – ilustrační foto.
V noci z 31. prosince 2017 na 1. ledna 2018 byla v centru Prahy usmrcena mladá žena. Luxusním vozem ji přejel opilý řidič. Slavící lidé, kteří byli v v centru města, si to s ním vyřídili ručně. Pak přijela policie.

V centru metropole v Myslíkově ulici se v noci stala děsivá a zbytečná tragédie. Totálně opilý řidič větral luxusní Mercedes a zabil šestadvacetiletou ženu, která chtěla s přáteli oslavit konec roku.

„Tu holku nabral na přechodu. Pak ji "vezl“ asi třicet metrů na kapotě. Byl totálně ožralý. Chtěl od nehody ujet, ale svědci mu v tom zabránili. Potom si ho vyzvedli policisté," uvedl svědek tragédie. Muž prý schytal od svědků celého neštěstí několik ran. Opilí lidé si na něm vybili svou zlost. Pak přijela police a opilého řidiče odvezla na služebnu.

Podle policejního mluvčího Jana Rybanského bylo řidiči orientační dechovou zkouškou naměřeno přes dvě promile alkoholu. Uvedl to pro agenturu ČTK.

Záchranáři zkoušeli dívku resuscitovat, ale bez úspěchu. Sražená žena pochází údajně z Kolumbie, v centru Prahy slavila příchod roku 2018.

Související články

Další články