Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Opilec (40), který na Silvestra v Praze zabil mercedesem krásnou Zairu (†27), zmizel

Cizinec zmizel.
Zdroj: archiv
Nový rok se stal osudným krásné Zaiře z Kolumbie. Během silvestrovských oslav ji srazil a usmrtil opilý řidič. Zaira Alfons Sanchéz (†27) nechtěla nic jiného, než oslavit tento den se svými přáteli. Opilý cizinec ji přejel svým luxusním vozem, pak ji ještě vláčel na kapotě. Muž následně zaplatil milionovou kauci a byl propuštěn na svobodu. V současné době ale zmizel beze stopy a soudu nezbývá nic jiného, než na něj vydat zatykač.

Na přelomu 31. prosince a Nového roku smetl opilý řidič svým autem neznámou dívku. Následně obvodní soud pro Prahu 2 poslal muže do vazby a hrozilo mu až osm let vězení. Bohužel se pachatel dostal ven na milionovou kauci.

Dívka, které se oslavy Nového roku v Praze staly osudnými, byla krásná blondýna jménem Zaira Alfons Sanchéz. Chtěla jen slavit s přáteli, ale bohužel to skončilo tragicky.

Muž plně spolupracoval až do 28. února. Tehdy se nedostavil na povinnou schůzku s probačním úředníkem. V současné době po něm začala pátrat policie.

"V návaznosti na podnět Probační a mediační služby bude vydán příkaz k zatčení. Po zadržení obviněného bude nařízeno vazební zasedání,“ uvedla mluvčí Obvodního soudu pro Prahu 2 Marcela Pröllerová pro Českou televizi.

Za usmrcení z nedbalosti a za ohrožení pod vlivem návykové látky muži hrozí až osm let vězení.

Související články

Další články