Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Opilé matce v Opavě vypadlo miminko z kočárku na beton: Nechala ho tam a šla domů

otřesné
V sobotu došlo na Opavsku k něčemu opravdu příšernému. Opilá matka tam převrhla kočárek s pětiměsíční dcerou a v poklidu si odešla domů. Dítě vypadlo na betonový chodník a matka ho tam nechala. O holčičku se postarali kolemjdoucí.

Během sobotního dne se v Opavě odehrálo něco, co je opravdu do nebe volající. Silně opilá matka šla po ulici s kočárkem, ve kterém vezla pětiměsíční dceru. Jenže pak zřejmě zakopla, spadla na zem a převrhla i kočárek. Na betonový chodník jí z kočárku vypadla i holčička. Žena se zvedla a dítě nechala ležet na zemi. Podle svědků se dítě uhodilo do hlavy. Opilou ženu to nezajímalo a šla domů. Holčičku i s kočárkem tam nechala ležet.

„Je to smutné. O plačící dítě se postarali kolemjdoucí, kteří ihned zavolali policii a záchranku,“ sdělil mluvčí opavské městské policie Jiří Klein pro portál Idnes.cz. Prochladlou dívenku převezla sanitka do nemocnice. Naštěstí žádné vážné poranění u dítěte nenašli.

Opilou matku se podařilo najít, protože svědci strážníkům ukázali, do kterého domu matka zašla. „V době incidentu měla v dechu 4,1 promile alkoholu,“ uvedl Klein s tím, že se případem zabývají už i sociální pracovníci. U ženy se nejedná o opakovaný incident a případ se vyšetřuje jako přestupek.

Související články

Další články