Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Opilá Schneiderová se válela po hvězdě Okresního přeboru: Chvílemi to vypadalo, že dojde na soulož!

Jitka má ráda divočinu.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie

O herečce Jitce Schneiderové (41) se v šoubyznysu obecně ví, že sama sebe příliš prožívá, a když ji na společenských akcích chce někdo vyfotit, dělá problémy, jakoby byla Julia Roberts (46). Tentokrát ale přemohl herečku tvrdý alkohol, kterého do sebe Jitka na jedné party nalila větší než malé množství, a vzhledem k vysokým teplotám a panujícímu dusnu to s ní pořádně zacloumalo.

Když se totiž spolu s režisérem a hercem Jakubem Kohákem (39) usadili na oranžové pohovce v baru, začali se oba po sobě plazit s takovou vášní, že prý po nich málem barman, který se o víkendu živí jako kněz, hodil ubrus.

Kohák se Schneiderovou naštěstí zůstali jen u jazykové práce. Dávno rozvedená herečka, která naposledy na Českých lvech vyvenčila svého přítele Davida Císaře, má buď hodně uvolněný vztah, nebo se už rozešla. Zato Kohákova manželka z těchto fotek radost mít nebude, přestože extrémní náklonnost hvězdy Okresního přeboru k ženskému pohlaví je všeobecně známá a jen redakce eXtra.cz má k dispozici několik svědectví dívek, které chtějí promluvit, ale určitě to všechno budou jen ošklivé a závistivé řeči.

Související články

Další články