Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Opilá a zdrogovaná řidička nabourala v Praze policejní vůz: Při nehodě vyhasl život mladého policisty

Opilá a zdrogovaná řidička nabourala v Praze policejní vůz: Při nehodě vyhasl život mladého policisty
Zdroj: Profimedia.cz
Tragická nehoda
V neděli se v pražské ulici 5. května odehrála vážná dopravní nehoda, kdy došlo ke srážce dvou osobních vozidel, přičemž jedno z nich bylo policejní. Nehoda si vyžádala život mladého policisty. Žena, která seděla za volantem druhého vozu, řídila pod vlivem alkoholu a drog.

Kolem půl osmé večer v neděli došlo v Praze k dopravní nehodě s tragickým koncem. V ulici 5. května se srazila dvě osobní vozidla a jedno z nich bylo policejní. Ve služebním autě zrovna seděli tři policisté z Moravskoslezského kraje, kteří konali službu v Praze.

Jeden z nich bohužel vážným zraněním podlehl. Jeho dva těžce zraněné kolegy pak musela odvést sanitka. Vinu na smrti dvaatřicetiletého policisty nese podle policie řidička (39) druhého vozu. Ta měla za volant usednout pod vlivem alkoholu a zřejmě kvůli tomu způsobila vážnou dopravní nehoda.

Dechová zkouška prokázala, že měla žena v sobě dvě a půl promile alkoholu. Mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová později pro portál Novinky.cz doplnila, že řidička byla i pod vlivem drog a navíc měla o chvíli dříve způsobit jinou drobnější nehodu v Nuslích.

Soustrast rodině zesnulého policisty vyjádřil i policejní prezident Jan Švejdar. "Je to smutný týden pro policii. Dnes vyhasl život dalšího policisty, tentokrát vinou opilé řidičky, která zavinila dopravní nehodu, při níž zemřel 32letý policista. Pro někoho, kdo usedne za volant s více než 2 promile, nemám žádné pochopení. Hlubokou soustrast rodině," napsal na sociální síti Švejdar.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy