Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Opilá Hrušková v Like House rozpoutala peklo: Drsné urážky na všechny strany

Jana Yngland Hrušková: Válka mezi ní a Tadeášem Kuběnkou
Zdroj: Se souhlasem Jany Yngland Hruškové a TV Prima
+ Další fotografie
Like House 2

Tadeáš byl nejspíš v dětství zneužívaný, tvrdí Jana Yngland Hrušková (62), která na krátkou chvíli zavítala do reality show Like House vysílané na novém kanále Prima Show. Ta se do mladého influencera navážela pro jeho orientaci a doporučila mu, aby raději voj*l nějakou holku...

Freescoota přejmonovala na kok*ta

Do Like House zavítala Jana Yngland Hrušková. Pozval ji Sebastian, protože věděl, že to rozdmýchá emoce. A stalo se. Jana to ale před kamerami roztočila možná trochu víc, než by vůbec kdo předpokládal.

Do vily dorazila už v podnapilém stavu, i když někteří z influencerů tvrdili, že opilost jenom předstírá. Sebastiana přejmenovala na Máničku a Tadeáše na Hurvínka. Sám Tadeáš ale nebyl z její přítomnosti zrovna nadšený, už v minulosti totiž Janu kritizoval za její názory na LGBT komunitu.

Jakuba hned nazvala kokotem a omluvit se odmítla. "Uražený můžeš být až do zítřka, já odjíždím," měla jasno. "Baba Hrušková je extrémní idiot, extrémní zoufalec," obul se ve zpovědnici do Hruškové Tadeáš. A hned přišla hádka.

Tadeášovi vzkázala, aby vojel holku

"Jednou za čas musíš vojet nějakou holku a budeš mít dítě," vzkázala Tadeášovi, když si postěžoval, že jako gay nemá stejná práva jako ostatní a někdy by si přál třeba adoptovat dítě. To už Tadeáš nevydržel a začal na Hruškovou hrát, že je p*ča. Jakub nakonec Hruškovou vyhodil před barák.

Jenže vyhozením Jany z Like House show neskončila. O Tadeášovi měla herečka ještě potřebu vykládat na sociálních sítích.

"Já si myslím, že se vší určitostí vyrůstal jenom s matkou a nemá fotra, aby mu rozbil držku. Možná byl navíc sexuálně zneužívaný, a proto se chová jako hovado," vyjádřila se. To si ale Tadeáš nenechal líbit.

"Jana je člověk, co je schopný říct jakékoli nechutnosti, ale klesla nízko, když si o mně jako člověku, kterého vůbec nezná, dovolila říct, že mě v dětství zneužívali. To, že jsem nevyrůstal s mým otcem, není pravda, mám s tátou ten nejlepší vztah," dodal s tím, že je táta jeho velký vzor.

Související články

Další články