Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Opilá Clash of the Stars: Před zápasem jsem dal pivka a Cuba libre, hlásí Koleso

Koleso a Kril předvedli, že i bitka polštáři může být velmi tvrdý souboj.
Zdroj: se souhlasem Clash of the Stars/Adam Kiraly
+ Dalších 6 fotografií
Rozhovor

Hvězda sociálních sítí Patrik Pešava alias Koleso se stal vítězem historicky první oficiální polštářové bitvy v Česku! Svého soupeře Lukáše Krila ukončil pomocí T.K.O. Krátce před uskutečněním souboje Koleso redakci eXtra.cz poskytl rozhovor: “Dal jsem si 2 piva a Cuba libre, nervozita klesla,” prozradil. Posilněný alkoholem si dokázal vybojovat výhru. Věděli o tom organizátoři?

Na druhém galavečeru Clash of the Stars se uskutečnilo hned několik zajímavých soubojů. Úplnou novinkou tohoto turnaje byla navíc oficiální polštářová bitva, fight s polštáři, trend, který se k nám dostal ze zahraničí a v Česku zažil svou premiéru.

Koleso vs. Kril

V hlavní roli této bizarní disciplíny se představila virální hvězda TikToku Patrik Pešava alias Koleso a jeho soupeř, Lukáš “Anakonda” Kril. Pillow fight skončil ve třetím kole ve prospěch Kolesa, ten dal historicky první česko-slovenské T.K.O. polštářem. K vítězství mu do jisté míry dopomohly, mimo přípravu, také dva další faktory. V hale měl obří fanouškovskou základnu, skandování fanoušků bylo tak silné, že strana soupeře nebyla ani slyšet, a druhý faktor je ten, že do zápasu dorazil posilněn alkoholem, jak sám potvrdil v rozhovoru pro eXtra.cz.

Koleso pod vlivem alkoholu

“Před dvěma hodinami byla nervozita tak na úrovni deset, teď jsem si dal dvě piva a Cuba libre a nervozita klesla na stupnici pět,” sdělil redakci eXtra.cz těsně před zápasem Koleso. Byl si sám vědom toho, že alkohol je samozřejmě zakázaný: "Nemůže se to, ale nikdo o tom neví," dodal s humorem. Už v ten moment si na výhru věřil: “Myslím, že dám K.O. Předpokládám, že v druhým kole Lukáš už nebude moct.” Predikce se mu téměř naplnily. Z výhry byl tak dojatý, že málem neudržel slzy. Záznam zveřejnila organizace na svůj Instagram.

Jak vypadala příprava na tuto disciplínu? “Když jsem byl doma, tak jsem trénoval s chábrama, s polštáři. Pak jsem chodil i do posilky, abych měl kondičku,” prozradil.

Internetem se šíří zároveň spekulace o tom, že alkohol nebo drogy nejsou u zápasníků bojujících pod touto organizací nic neobvyklého. Například Silvia Dellai měla přijít do svého zápasu pod vlivem koksu, o čemž jsme informovali. Lidé volají po zavedení povinných testů na omamné látky či alkohol, ale organizátoři se k této situaci nevyjádřili.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy