V seriálu Ulice začíná pěkně přituhovat. Když chodila blonďatá Adriana s umírněným Eddiem, tak se chovala slušně, přestala se stýkat s podivnými lidmi a její život měl konečně nějaký směr.

Jenomže Eddie nebyl zase takový svatoušek, jak se na první pohled zdálo. Spustil se se svou kolegyní z práce, která se vzhledem nápadně podobala právě Adrianě. A jak už to bývá, tak nevěra na kudrnatého realiťáka praskla.

Adriana Pešková se snažila nevěru překousnout. Dokonce začali společně chodit do poradny, ale nebylo to nic platné. Jejich vztah uvízl na mrtvém bodě a oblíbený pár z Ulice se kvůli neustálým extempore Adriany rozpadl.

Od té doby, co na tuhle rajdu nedohlíží dospělý a vyrovnaný Eddie, to jde s Adrianou z kopce. Začíná být opět trochu divoká. Kromě toho si na ni začínají stěžovat ostatní obyvatelé domu, protože se chová hlučně v době nočního klidu.

Ale tímhle to nekončí. V posledním díle se Adriana opět potřebovala uvolnit. Pořádně se opila se svým mladším kamarádem Mikym.

Zklamaná a zdrcená Adriana využila Mikyho a skončila s ním v posteli. Ovšem ráno bylo krušné obzvlášť pro zmateného klučinu. Ten si určitě myslel, že z jedné noci může být i něco víc. Ale po probuzení přišla ledová sprcha.

Adriana ho div okamžitě nevykopala z bytu. Jak se zdá, tak to začíná jít s touhle seriálovou postavou pěkně z kopce. Co se bude dít dál? Dostane už konečně mladá Pešková rozum?