Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Opijte se podle horoskopu: Který drink o vánočním večírku zaručeně sejme Štíra?

+ Dalších 9 fotografií
Alkoholický Horoskop
Vánoce jsou za dveřmi! A k zimním zábavám určitě patří i divoké firemní večírky. Podle vašeho charakteru a povahy vám může určitý druh alkoholu sedět více a jiný zase méně. Podívejte se, který drink k vašemu znamení sedí nejvíc a po jakém druhu alkoholu se budete cítit i ráno fresh. A také víme, na jaký nápoj si dejte pozor!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Berani se mohou dát do nosu, jim totiž nebývá skoro nikdy špatně. Proto si mohou dovolit míchané koktejly. Pro pány Cuba Libre, pro dámy Cosmopolitan. Stačí jediná věta „Barmane, namíchej drink!“

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býk si pevně stojí za svým: Býci milují hořkou chuť. Co takhle Fernet nebo Becherovku? Prostě mu dejte jeho sklenku, nechte ho dýchat a bude spokojený. Mnohé překvapí, že Býka může zaskočit červené víno.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci jsou znalci a rádi degustují. Je jedno, jestli bílé, červené nebo růžové, Blížencům sedne jakékoliv víno.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Emocionálně založený rak se na první lok zamiluje do kombinace perlivé vody, vína Prosecca, Aperolu, pomeranče a ledu. Aperol Spritz, to je ten pravý drink, po kterém Rakům nebude špatně.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Stejně jako lví povaha i panák pro toto znamení je plný tvrdosti. Lvi se nebojí ničeho. Co takhle zkusit silnou slivovici?

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Pokud chcete v Pannách probudit vášeň, vsaďte na bublinky. Šampaňské a proseco, to jsou přesně ty drinky, které Pannám lahodí.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váhy jsou typičtí abstinenti a po alkoholu jim vždycky bude špatně. Zkuste raději nějaký nealkoholický drink. Když už chcete pít alkohol, vyhněte se alespoň míchaným koktejlům.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štíři jsou, co se pití alkoholu týče, nesmrtelní. Málokdo s nimi udrží krok. Co jim ale nejvíc chutí, je rum. A je jedno, jestli čistý nebo v nějakém míchaném drinku. Jen musí být opravdu kvalitní. Přesto je jeden nápoj, který sejme i Štíra. Anýzovka Štíra dokonale sejme.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelci jako správní Češi nedají dopustit na pivo. Po desítce jim bude vždycky lépe než po panáku, ač kvalitního, tvrdého alkoholu.

**KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) **

Aaa, pravá vodečka. Kozorozi si nepotrpí na bublinky, míchané nápoje, jsou to prostě vodkaři.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Na alkoholové mejdánky nejsou Vodnáři stvořeni, proto by to s alkoholem neměli přehánět. Raději si vychutnejte sklenku kvalitního likéru.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Pokud máte zájem dostat se k rybě blíž, nezkoušejte to drasticky a raději jí alkohol opatrně podsuňte. Gin and tonic, plátek citrónu nebo okurky, to je drink pro vás, Ryby.

JAKÝ NÁPOJ RADĚJI VYNECHAT? PODÍVEJTE SE NA VAŠE ZNAMENÍ DO FOTOGALERIE.

Mohlo by vás zajímat

Další články