Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Opice si adoptovala štěňátko. Dokonce ho nechává jíst první!

To je lásky!
+ Další 4 fotografie
Láska může vzniknout jak mezi lidmi, tak i mezi zvířaty. A je úplně jedno, co jsou to za zvířata. Začátkem tohoto měsíce si opice makak rhesus osvojila malé štěňátko z Indie. Ujala se ho a hned si padli oba do noty. Stará se o něj, jako by byla jeho maminka, a pečuje o něj doslova s láskou.

Když se místní obyvatelé podívají na opičku se štěňátkem, nemůžou uvěřit vlastním očím. Vždyť jsou oba tak moc rozdílní. Jak si můžou rozumět? Opice psa brání a nechce k němu nikoho pustit. A kdyby mu někdo chtěl ublížit, tak ať si jí nepřeje!

Všichni jsou také překvapení z toho, že opice pejska i krmí. A dává mu najíst vždy jako prvnímu. Takže až se nají štěňátko, tak si vezme potravu i opice. „Lidé, kteří je viděli, mluvili o jejich silné vzájemné náklonnosti a popsali jejich pouto jako nejvíce pečující věcí na světě. Postarat se o štěně v nebezpečí a chránit jej jako rodič,“ hlásí Zee News. Jejich nehynoucí láska nám dává cennou lekci o vztazích.

Mohlo by vás zajímat

Další články