Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Opětuje konečně Veronika city zamilovaného Patrika? Týden v Ulici ve znamení nových vztahů

+ Další 2 fotografie
Zklamaná a podváděná Veronika Maléřová dlouho odolávala Patrikovi, který jí už několik týdnů nadbíhá. Dojde konečně na rande a jak dopadne? Přinese trpělivost Patrikovi sladké ovoce? Magda je dobrá duše a i když prožívá lásku k Eddiemu, nezapomíná na maminku, u které se ale se zlou potáže. Magdin dobrý záměr se společným bydlením nevyjde. Co bude dál?

Zamilovaná Magda si naplno užívá vztah s Eddiem, ale nezapomíná ani na mámu. Odhodlává se k velkým změnám. Překvapení má pro ni i Eddie. Překvapení má také Blanka pro Patrika, který se čím dál více motá kolem Veroniky Maléřové a Blanka si bude chtít zamilovaného kamaráda trochu otestovat.

Láskou zklamaná Veronika pookřeje a připustí si Patrika k tělu, jenže bude se opravdu jednat o opravdovou lásku? To ukáže až čas. Štěstí nebude provázet Bedřicha, který si dá v hospodě o pár panáků víc a skočí ve spárech policie.

Okolí bude řešit i podivný vztah Jany a Jardy. Oba každému svorně tvrdí, že jsou pouze kamarádi, nic víc. Jejich blízcí o tom ale začínají silně pochybovat, protože se jako obyčejní přátelé podle nich rozhodně nechovají. Ty dva čeká docela zásadní setkání, které o jejich vztahu leccos napoví…

Velkou daň zaplatí Lumír za paktování se s Pokladníkem. Ten si ho totiž podá. Za co bude Lumír platit? Uvidíte tento týden v Ulici.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy