Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Opětovný příchod Reginy do Vily málem zabil Vladka: Dívejte se, jak zuřivě ječel, mlátil pěstmi a chtěl ze soutěže odejít

Štáb VyVolených dobře věděl, co dělá, když do Vily opět poslal podivínku Reginu Holáskovou (35). Její přítomnost už naposledy přiváděla Vladka (35) k šílenství a není tomu jinak ani teď.

Dobrovodský dostal funkci Superbosse a má právo odpočívat, kdy chce. Regina má ale ještě větší moc ve Vile a tu samozřejmě využívá podle libosti. Když měli VyVolení třídit odpad do boxů, nevydržel Vladko poslouchat Holáskové věčné kázání a začal strašlivě zuřit. Jeho brutální jekot z barrandovské Vily musel probrat i dělníky spravující chodník v Bohnicích.

Vladko na Regině nesnáší její způsob výkladu, jak se má správně žít. Po skončení první řady VyVolených, kterou vyhrál, s ní měl bohaté zkušenosti, ale konkrétně o nich zatím taktně nepromluvil. Možná, že pokud ho bude zvláštní umělkyně ještě dlouho štvát, pustí se i do těchto věcí.

Související články

Další články