Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Opět za kočičku… Berenika Kohoutová bude hvězdou českého filmového hitu!

+ Další 2 fotografie
Berenika Kohoutová se už brzy objeví v dalším filmu, který se řadí k velmi očekávaným. Dostala roli v romantické komedii s pracovním názvem „Ďábel na horách“... A opět na place předvedla, proč je vyhledávanou tváří.

Štáb snímku, který by měl být filmovým hitem, se na nějaký čas usadil ve středisku Monínec, 70 kilometrů od Prahy. A kromě Bereniky, která předvedla skvělý výkon před kamerou, se ve filmu objeví slavná jména jako třeba Marek Vašut, po jehož boku se objeví Jitka Čvančarová a Vanda Hybnerová, postavu Markova prostopášného bratra si prý vyloženě užívá Mirek Etzler a mladší generaci zastoupí kromě Bereniky Vincent Navrátil.

Producentka filmu prozradila, že děj snímku se bude odehrávat nejen ve vztahových zápletkách, ale i na zasněženém svahu. „Marek má ve filmu samozřejmě i lyžařské scény. Jednak jsme neodolali možnosti využít jeho talent a jednak by byla škoda nepořídit krásné záběry ze dvou zasněžených sjezdovek. Provoz areálu ale nezastavujeme, takže lyžaři, kteří sem přijedou, mohou zahlédnout na svahu právě třeba Marka při jeho prvotřídním elegantním slalomu,“ prozradila producentka filmu Zita Marinovová.

Snímek se brzy objeví v českých kinech a mnozí se už teď mohou těšit, že oblíbené herecké tváře předvedou nejlepší výkony.

Mohlo by vás zajímat

Další články