Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Opět jako šťastná rodinka: Hanka Mašlíková vyrazila s manželem a synem za zábavou

Rodina se ukázala poprvé od návratu ve společnosti.
Zdroj: Herminapress
+ Další 3 fotografie
rodina

Modelka a influencerka Hanka Mašlíková (39) tvoří s MMA trenérem Andrém Reindersem (40) a jejich synem Andreáskem opět kompletní a šťastnou rodinu. Nedávno všichni tři vyrazili na oslavu druhého výročí Divadla kouzel, kde Hanka účinkuje jako asistentka kouzelníka Kožíška. Je to patrné z fotografií na jejich sociálních sítích. Podívejte se, jak to rodině poprvé ve společnosti od ročního odloučení slušelo.

Hanka Mašlíková a André Reinders se poprvé od oficiálního přiznání, že tvoří po ročním odloučení manželský pár, objevili ve společnosti. Na druhé narozeniny Divadla kouzel v Praze vzali i svého syna Andreáska, který roste jako z vody a po boku velmi dobře naladěných rodičů, kteří se nevyhnuli ani blbnutí, se dobře bavil.

Hanka se koncem listopadu pro redakci eXtra.cz svěřila, že se André vrátil zpět domů. "Bydlíme spolu, fungujeme spolu, spíme spolu v jedné posteli. Jako rozumní kámoši, vychováváme syna, ale partneři znovu nejsme. Uvidíme, to chce čas," tvrdila nám tehdy.

Pak stačilo jen pár týdnů a Hanka s Andrém to dali opět dohromady jako manželský pár, prvně nechala svou odpověď v hádance. "Pořád se mě někdo ptá nebo pátrá, jestli někoho mám, takže to těm lidem usnadním: ano, po roce opět mám."

Pravda ale nakonec vyšla před Vánoci najevo. Radostnou informaci sdělila pod krásnou rodinnou fotografií u stromečku. "Zaplať pánbůh, že ani jeden z nás neměl během toho roku sílu na to, aby požádal o rozvod. Protože jinak bychom museli vystrojit v létě druhou svatbu. Takže jsme vlastně dost ušetřili. Někteří to tušili, někdo bude v šoku a některé to asi dost naštve, ale po roce jsme se s Andrém dali znovu dohromady." Těmito slovy popsala na Instagramu Hanka Mašlíková, že se svým manželem už tvoří opět pár se vším všudy.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy