Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Operní diva Michaela Gemrotová porodila: Holčička dostala tradiční české jméno

Operní diva Michaela Gemrotová porodila holčičku
Zdroj: Se souhlasem Michaely Gemrotové, koláž extra.cz
+ Další 2 fotografie
Pozitivní zpráva dne

Michaela Gemrotová (35) porodila svému manželovi, ponikateli Jiřímu Štikovi dceru. Operní pěvkyně prostřednictvím sociálních sítí oběma poděkovala a poslala jim své dojemné vyznání. Miminko dostalo krásné české jméno.

Hvězda opery Michaela Gemrotová porodila

Operní a muzikálová zpěvačka Michaela Gemrotová (35) porodila krásnou zdravou holčičku, kterou s manželem podnikatelem Jiřím Štikou pojmenovali Anežka. Dceři ale přezdívají roztomile AnežŠtička. "Dne 29. 5. 2021 v 10 hodin do naší rodiny připlavala ta nejstatečnější štička," pochlubila se svým úlovkem dojatá Michaela.

Maá Anežka se narodila s váhou 2,9kg a měřila 47cm. "Cesta byla dlouhá, náročná. Je to hrdinka! "Děkujeme, že sis vybrala nás. Uděláme pro Tebe všechno na světě. Tvoji milující rodiče a celá rodina," vzkázala operní diva miminku.

Dojemné vyznání prostřednictvím sociálních sítí poslala Michaela i svému manželovi. "Tvoje výjimečnost přesahuje hranice. Děkuju Ti za Tvou za lásku, za každý pohled, slovo, pohlazení...za všechno. A děkuju Ti, že jsi mi statečně pomohl přivést na svět naši princeznu, naši Anežku. Miluju Tě," vyznala svou lásku Jiřímu dojatá novorodička na Instagramu.

Kdo je Michaela Štiková

Michaela Štiková, za svobodna Gemrotová, je operní a muzikálová zpěvačka. Narodila se roku 1986 v Písku. Roku 2020 si vzala za manžela podnikatele Jiřího Štiku. Páru se v roce 2021 narodila dcera Anežka.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy