Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Operní diva Kalivodová se vyprsila tak, jako nikdy předtím! Bože, ona má nejen výstavní hlas!

Andera má výstavní úplně všechno. Výstřih i rodinu.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Operní pěvkyně Andrea Tögel Kalivodová vyrazila s rodinkou shopovat do Berouna a z fotek je zjevné, že rodinné štěstí skutečně nepředstírá, ale bytostně prožívá.

Berounský krámek, kterému tímto článkem neděláme reklamu skrytou (snažíme se skrytá píárka potírat, chceme být v něčem jiní než konkurence), ale otevřenou, je vyhledávaným místem celebrit, a to si neděláme srandu.

Dveře si tu podávají Michal David (54), Andrea Verešová (34), Alice Bendová, v dobách hojnosti pravidelně nechyběla v různých sestavách ani Štikovic rodinka, protože nadměrná velikost tu není problém.

Operní diva Andrea Tögel Kalivodová (36) dorazila i s manželem Radkem (45) a vymodleným půlročním Adrianem a byla na ně radost pohledět. Kalivodová evidentně nebyla nikdy šťastnější a musíme říct, že se jí její rodinka povedla. Nesnášíme sentiment a nekritičnost, ale manžel vypadá hodně v pořádku (koupe, přebaluje, nosí tašky, nezlobí a má svaly) a syn je snad nejhezčí dítě, jaké jsme u celebrity viděli.

Rádi bychom dodali nějaké zlo, ale obchod, o kterém píšeme často, protože uplácí našeho šéfredaktora (majitel Milan je vyhlášený logoped, ke kterému Pavel (33) dochází 3× týdně zadarmo výměnou za články, což ho stejně v Prásku nezachránilo), byl jako obvykle v pořádku, Kalivodová a spol. reklamou na rodinné štěstí a do toho svítilo venku sluníčko.

Inu, až na zdejšího rodáka Leoše Mareše (38) je prostě Beroun hezké místo, které má být na co hrdé. Až na výše zmíněnou výjimku.

Související články

Další články