Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Operní diva Kalivodová promluvila o synech. Toužila, aby šli v jejích stopách, teď neskrývá zklamaní

+ Dalších 6 fotografií

Není jen známá operní pěvkyně, ale hlavně dvojnásobná maminka. Andrea Kalivodová se svým manželem Radkem Tögelem vychovává syny Adriana a Sebastiana. Jak si ale posteskla v rozhovoru pro eXtra.cz, v jejích uměleckých šlépějích chlapci s největší pravděpodobností nepůjdou.

Vidět děti vyrůstat

Operní diva Andrea Kalivodová prozradila, že se teď, ve svých šestačtyřiceti letech, učí říkat ne. Jedním z důvodů, proč občas odmítne nějaký projekt, jsou její synové Adrian a Sebastian. "Ty děti jsou pro mě hodně důležité, protože jsem si uvědomila spoustu věcí a vidím, jak to strašně rychle utíká. Takže jsem se naučila říkat ne v rámci svého sebezapření a v rámci přežití, protože by to bylo blbý, aby ty děti najednou byly dospělé a vyrůstaly bez mámy," vysvětlila eXtra.cz změnu svého životního nastavení.

K divadelním dětem ale její ratolesti prý nepatří. "Ne, oni jsou fotbalisti. Jsou fotbalisti tělem i duší, vášniví," řekla pěvkyně a s úsměvem potvrdila, že ji to někdy mrzí. "Je mi to líto, ale beru to tak, že to ten život takhle připravil," dodala Kalivodová.


Zrozeni pro fotbal

Synové prý trávili hodně času se svým tatínkem a jejím manželem Radkem Tögelem. "Prostě adorují Spartu a to tam je prostě zakódované, to semínko tam vzklíčilo, vyrostlo a už je to veliký strom," řekla se smíchem brunetka, která je ale na druhou stranu ráda, že jsou do něčeho zapálení a mají pro něco vášeň. "Možná se to ještě zvrátí u Sebastiana, to je taková herečka trošku. Možná, že ho ještě na prknech, která znamenají svět, uvidíme, to se ale musíme nechat překvapit," dodala.

Kalivodová se v doprovodu kamarádky objevila na premiéře muzikálu Bídníci. Zběhnout z opery do muzikálu po vzoru některých kolegů ale neplánuje. "Já jsem člověk fatalista a vždycky dělám to, co mi nabízí ta cesta, po které jdu. Já klasický muzikál zpívám velmi často na svých koncertech, ty nejkrásnější melodie, takže já si to užívám moc a musím říct, že jsem prožila spoustu krásných rolí, melodií, ale já jsem na muzikály neměla vlastně nikdy čas," vysvětlila operní diva, která již dvacet let působí v Národním divadle.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy