Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Operace pozadí! Po rozchodu s českým milionářem si tanečnice nechala upravit tělo

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 17 fotografií
zákrok
Portugalská tanečnice a televizní hvězda Margarida Aranha (25) po rozchodu s českým milionářem Milošem Kantem (63) rozhodně neztrácí čas. Podle portugalských médií už randí s hercem Angelem Rodriguesem (31) a po návratu ze Švýcarska znovu pracuje na své kariéře. Ačkoliv je Aranha nepochybně nádherná žena, rozhodla se ještě o něco vylepšit své tělo a nechala si zvětšit pozadí.

Po velkolepých zásnubách na červeném koberci na filmovém festivalu v Cannes se Margarida Aranha stala nejen snoubenkou českého milionáře Miloše Kanta, ale i velkou mediální hvězdou. Ačkoliv se pár po třech měsících vztahu rozešel, Margarida nikterak nesmutní a její srdce už patří jinému muži. Zřejmě právě pro něj se rozhodla vylepšit své tělo a podstoupila zákrok, při němž si nechala zvětšit pozadí.

Zatímco jiné celebrity se snaží jakékoliv estetické zákroky tajit, Margarida se výsledkem pochlubila na svém Instagramu, kde kliniku, kterou navštívila, doporučila i svým fanouškům. Zvětšením svého pozadí se tak přizpůsobila aktuálnímu trendu, který určily například Kim Kardashian či její sestra Kylie Jenner.

Miloš Kant, který si po rozchodu s portugalskou tanečnicí zrušil účty na sociálních sítích, její krásu vždy bezmezně obdivoval. Na jejím vylepšeném pozadí by nepochybně mohl oči nechat, to ale nyní patří Angelovi Rodriguesovi V galerii se podívejte, jak skvělý zadeček má nyní Margarida v plavkách.

Související články

Další články