Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Opékáte se jako grilované kuře nebo raději zalezete do stínu: Hvězdy to ví

Jak jste na tom?
Zdroj: pixabay
+ Další 3 fotografie
Vysoké teploty opět zasáhly celou Českou republiku a některá znamení si libují. Milujete sluníčko a dokážete se celé hodiny opékat pod paprsky nebo raději zalezete do chládku, a tam vyčkáváte až přijde podzim? Pokud s někým chcete vyrazit na koupaliště, nejdříve si přečtěte, jak to v těchto vedrech má. Horoskop tropických teplot je tu!

Beran (21. 3. – 20. 4.) Beran miluje lidi a celkově společnost. Co však nesnáší je, když se musí potit na sluníčku, protože nerad nosí sluneční brýle. Na koupaliště ho rozhodně nedostanete. Raději se bude potit někde v posilovně, kde z něj bude téct jako z konve.

Býk (21. 4. – 21. 5.) Temperamentní znamení Býka rádo ukazuje své vyhřáté tělo na dece. Nevadí mu stékající kapky potu po jeho těle, takže své volno stráví v klidu na horkém vzduchu. Po hodině ho to však přestane bavit a raději si půjde dát pivo.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.) U Blíženců záleží hodně na náladě. Jednou tak a podruhé zase jinak. Pokud je přepadne nálada, nemají problém se smažit celý den na sluníčku. Ovšem teplota musí být kolem třiceti stupňů. Pokud teplota přesáhne tento bod, nikdo je v žádném případě nedostane na rozpálené slunce.

Rak (22. 6. – 22. 7.) I přesto, že se Rak narodil v létě, teplu zrovna neholduje. Opalovačky ho neberou už vůbec. Za pár okamžiků je totiž hned spálený a pak celé dny naříká. Snaží se proto těmto problémům vyhýbat.

Lev (23. 7. – 22. 8.) Protože Lev chodí často do posilovny a jeho tělo je samý sval, rád své vymakané tělíčko ukáže v plavkách. Často se producíruje po molu v záři slunečních paprsků a náležitě si to užívá.

Panna (23. 8. – 22. 9.) Panny milují všechno, co je spojené s létem. Dokáží na sluníčku vydržet celé hodiny, jen aby jejich tělo vypadalo hnědě. Nerady však tuto zálibu sdílí s ostatníma, takže své tělo smaží někde v koutku pláže za doprovodu své oblíbené hudby ve sluchátkách.

Váhy (23. 9. – 23. 10.) Za to Váhy by byly rády, kdyby se jim letní počasí vyhnulo obloukem. Tiše toto období přečkávají a nemohou se dočkat podzimu. Ani na studenou zmrzlinu je nikdo nenaláká. Vyčkávají ve stínu a ovívají se vějířem v rytmu Techna.

Štír (24. 10. – 22. 11.) Štír připomíná kuře na rožni. Jakmile vykoukne na obloze první náznak sluníčka, běží na nejbližší koupaliště a peče se. Otáčí se ze strany na stranu a užívá si svého opraženého těla. Naprosto si v tom libuje.

Střelec (23. 11. – 21. 12.) Střelcovi zrovna dvakrát sluneční paprsky nedělají dobře. Pokud ho chcete vzít k vodě, musíte mít přibalený i meloun a další pochutiny, které k létu patří. Na to ho zaručeně nalákáte. Nakonec se i svlékne do plavek a bude si užívat opalování. Na jídlo prostě slyší každý Střelec.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.) Toto znamení potřebuje k životu teplo jako vzduch. Pokud ho nemá a je mu zima jako na Sibiři, je mrzutý. Rád si s přáteli užívá léto a vše, co k němu patří. Tyto teploty patří Kozorohům!

Vodnář (21. 1. – 20. 2.) Zimní znamení Vodnář naprosto nesnáší, když jeho tělo připomíná ulepenou zmrzlinu. Žádné válení v teple u něj nehrozí. Navíc mu to přijde jako naprosto nudná záležitost a ztráta času. Raději si půjde zahrát volejbal do chládku a dělat něco prospěšného.Tam mu bude nejlépe.

Ryby (21. 2. – 20. 3.) Letní počasí ano, ale žádné opalovaní. To je pravidlo Ryb. Pokud se její kamarádi budou opékat na sluníčku, rozhodně tam Ryba nebude s nimi. Bude totiž plavat v nedalekém rybníce, kde si opálí jen svou vykukující tvář. To Rybičkám naprosto stačí.

Mohlo by vás zajímat

Další články