Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Opalujete se na pláži nahoře bez? Víme, kde za to skončíte v base!

Také se rády opalujete nahoře bez?
Zdroj: archiv
Když vyjedeme na dovolenou, tak chceme přijet co nejvíc opálení, abychom po zimě chytili aspoň nějakou barvu. A ty méně stydlivé ženy se nebojí odhodit i vršek od plavek, aby byly souměrně opálené. Dávejte si ale pozor, v jaké zemi se opalujete nahoře bez. Někde je to totiž trestné!

Někde si můžete lítat po pláži skoro nazí a jinde na sobě nesmíte mít ani dvojdílné plavky. Než se vydáte na dovolenou k moři, měla byste si zjistit, co si na sebe na pláž můžete obléknout a kde jsou jaké zákony.

V Bulharsku nejsou takoví puritáni. Opalovat se můžete klidně v tangách, a když nemáte vrchní díl plavek, všem je to buřt. Takže tam nemusíte mít strach, že byste se vrátila s vypálenými trojúhelníčky na prsou, a můžete si v klidu užít vaši dovolenou.

Pokud se ale vydáte do Spojených arabských emirátů, tak si dávejte hodně velký pozor. Zabalte si s sebou raději jednodílné plavky a buďte ráda, že se v moři můžete aspoň vykoupat. O žádném opalování polonahá nemůže být ani řeč. Na některých plážích v SAE jsou totiž bikiny přísně zakázané! Za porušení zákazu vás může čekat pěkně tučná pokuta a ještě k tomu pořádný trapas, když vás polonahou povedou policisté do svého auta. Pokud má ale váš hotel soukromou pláž, tam se v bikinách klidně můžete vydat. Vrchní díl plavek si ale raději nesundávejte.

Když se vydáte do Ameriky, respektive na Miami, tak si dávejte také pozor. I když v některých částech USA jsou zákony benevolentní, Miami se to netýká. Za to, že si na pláži svlečete horní díl plavek, můžete skončit až za mřížemi. Nezkoušejte to ani v Egyptě nebo Turecku, ale tam by to člověka ani tak nenapadlo.

Hodně shovívaví jsou Řekové. Tam se nahoře bez můžete opalovat s klidným svědomím. Sice jsou křesťané, ale nemají taková omezení, jako například muslimové. V závěru ale vy samy musíte posoudit, kde se hodí si vrchní díl plavek svléct a kde ne.

Související články

Další články