Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Opálená těla a popíjení z kokosů: Tihle slavní utekli před mrazem na pláž

Opálená těla a popíjení z kokosů: Tihle slavní utekli před mrazem na pláž
Zdroj: Archiv Kazma / Archiv Andrea Verešová / Archiv Veronika Kopřivová / Koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
EXOTIKA
Ne všichni tráví zimu v Čechách. Někteří se rozhodli slunit na pláži, a to i přes koronavirovou krizi. Tenerife, Maledivy i Kostarika. Podívejte se, kam vyrazila Alice Bendová, Veronika Kopřivová, Patricie Pagáčová a další.

Alice Bendová (47) nás už pár dní zásobuje fotkami ze španělského ostrova Tenerife, kam vycestovala s rodinou. Známá herečka přiznala, že si zapomněla vzít zubní kartáček, a zažertovala, že si proto nasadí silnější roušku. Alice plánuje navštívit i zasněženou sopku Pico de Teide. Na Tenerife je ale podle Alice sluníčko, krásných 22 stupňů. Děti učí z domova. Není tak divu, že si k snídani výjimečně dopřála i víno.

Patricie Pagáčová (32), která momentálně rekonstruuje, odletěla na Maledivy. Do Česka se vrací příští týden. To až prý bude dokončena rekonstrukce kuchyně. Sama Patricie přiznala, že měla z reakcí fanoušků na svůj výlet strach, ale cítila obrovskou potřebu vyrazit za teplem. Patricie se s fanoušky podělila také o jednu velkou novinu – s manželem Tiborem čeká miminko. Užívají si tak podle jejích slov poslední dovolenou ve dvou.

I bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra (48), Veronika Kopřivová (29), si užívá na Maledivách. Oslavila zde svůj svátek, popíjela z kokosu a slunila se na pláži. Fanoušky zaujala fotka s prstýnkem na levé ruce a ihned vyvolala spekulace o zásnubách. To ale modelka popřela. ,,Nevím jak ostatní, ale já mám jen levou a pravou ruku, takže moc možností, kde nosit menší prstýnky, nemám,“ vyjádřila se Veronika.

Návštěva vodopádů

Andrea Verešová (40) chytá bronz v Dubaji. Provokovala fotkou v bílých bikinách a fanoušci nestačili pět chválu na její dokonalou postavu, kterou by modelce mohla závidět nejedna dvacítka. Na pláži cvičí jógu a podle svých slov si užívá beach therapy.

Český moderátor Kazma (35) se pochlubil fotkami z Kostariky. Influencer musel podstoupit testy na koronavirus. Potom už odcestoval z Letiště Václava Havla. Kazma nezapomíná své fanoušky pravidelně zásobovat fotkami a videi. Na dovolenou vyrazil se svými dvěma kamarády a přiznal, že jednomu z nich v letištní hale ukradli kufr. Kazma navštívil vodopády, deštný prales i největší bungee jumping ve Střední Americe.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy