Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Opakovaný vtip přestal být vtipem. Pozitivně hodnotíme Pazderkovou, protože není tak afektovaná. Nahradil ji Cina

Opakovaný vtip přestal být vtipem. Pozitivně hodnotíme Pazderkovou, protože není tak afektovaná. Nahradil ji Cina
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
Opakovaný vtip můžete opakovat jednou. Ale lze ho opakovat pořád dokola? Je velkou otázkou, jak budou na třetí řadu show Tvoje tvář má známý hlas reagovat televizní diváci. Podle redakce eXtra.cz zatím show za 1. i 2. řadou pokulhává. Bude dál pajdat? Nebo přijde zázračné zlepšení?

Co si o třetí řadě show TTMZH myslí redakce eXtra.cz, není pro Novu rozhodující. Tady je důležité, zda opět budou padat divácké rekordy a pak bude nějaká kritika každému šumák.

Jenže když si to řekneme na rovinu, tak divácké ohlasy zatím moc pozitivní nejsou. A také jich je málo. Když v televizi běžela první řada, tak nám padala počítadla a diváci Tvář prostě žrali Druhá řada se rozjížděla pomalu, ale nakonec to bylo velmi důstojné.

Třetí řada se rozjíždí velmi dýchavičně Ukazuje se, že Sokolův pubertální humor vše nezachrání a jsou lidé, kterým se jeho sukničkářské vtípky už zajídají.

Nejlepší dojem v nás zanechala porotkyně Iva Pazderková Ubrala na afektovaném projevu, není tak protivně vlezlá a zase je to stará dobrá Iva. V neděli štafetu extatického a afektovaného porotce od ní převzal Honza Cina, ale jako vítězi předchozí řady mu to jistě promineme.

Nekonečně dlouhý pořad, který začíná 20 minut po 20. hodině a končí v půl dvanácté v noci, musí být našlapaný hity a musí to být opravdu zábava s velkým Z. Opravdu nestačí z Dejdara udělat tlustou kouli a Hámovi nalepit do výstřihu chlupy

Chce to něco navíc. A nebo naopak něco ubrat. Třeba minuty. Z nedělního dílu se dalo sestříhat zajímavých 40 minut. To ostatní byla vata. Sorry jako.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy