Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Ony s ním spí za lístky na NHL? Hokejista Jiří Tlustý se rozpovídal o tom, jak loví modelky

Inno a Agáto, jak to bylo ve vašem případě?
Zdroj: profimedia.cz / Facebook
+ Další fotografie
Hokejista Jiří Tlustý (27), který válí v NHL za Winnipeg Jets, se rozpovídal, jak balí modelky. Je to tedy síla. Doufáme, že Agáta Hanychová (30) a Inna Puhajková (29) chtěly více než jen lístky na hokej.

Více než hokejovým uměním se hokejista a profesionální balič modelek Jiří Tlustý proslavil svým odhaleným mužstvím a slabostí pro ženské klíny. Zjistili jsme, jakým způsobem náruživý sportovec krasotinky láká do postele a co jim za to slibuje.

Bývalý přítel sportovní moderátorky Inny Puhajkové (29) Jiří Tlustý (27) má ženské pokolení na háku a ví, že mu holky samy lezou do postele. Stačí přijít do pražského baru Kozička a místní lačné dámy obdivující urostlé sportovce mu padají k nohám. Ale Jirka má navíc speciální fígl, jak si noční šťouch pojistit.

„Je to jednoduché, stačí jim slíbit lístky na hokej, poslat letenku a můžu si s nimi dělat, co chci,“ nechal se slyšet Jirka Tlustý při jedné z bouřlivých party, kdy chtěl před kamarády a spoluhráči zamachrovat.

Své by o tom určitě mohla vyprávět Inna. Ta s vilným seladonem randila dva měsíce. Že by bývalou modelku sbalil taky na lístky na hokej, letenku či své mužství? Každopádně jestli balí holky fakt na lístky, tak se nemůžeme divit, že to pořádně namíchlo Jardu Jágra, který má k Puhajkové pořád hezký vztah.

Druhá Tlustého aférka pořádně zamíchala s rodinnou pohodou u Agáty Prachařové (30). Tu stál výlet za moře málem manželství s Jakubem Prachařem.

Sám Tlustý přiznal, že od něj Agáta dostala také lístky. „Ano, měla ode mě vstupenky na zápas, co chtěla,“ prozradil Jirka. Máme si to snad vyložit tak, že na ni taky zkoušel svůj blafák?

Holky, jestli jste hokejové fanynky a chtěly byste si udělat výlet za kvalitním hokejem a neméně kvalitním penisem Jirky Tlustého, určitě to nebude problém.

Související články

Další články