Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

ONLINE: Vezli jsme Ornellu z porodnice limuzínou! Quentin, po Davidu Rathovi nejslavnější občan Hostivice, odjel domů!

Ornella s Quentinem odjíždějí z porodnice.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 2 fotografie

Vítejte u online přenosu z návratu Ornelly Štikové z porodnice. V Ornellině limuzíně je šéfredaktor eXtra.cz Pavel Novotný, fotograf a televizní štáb, který pro vás na večer připravuje exkluzivní video...

8:06

Zdravím, teď jsem mluvil s matkou Štikovou, Ornella se necítí moc dobře a má strach, aby limuzína příliš nedrncala, jizvy po císařském řezu ještě hodně bolí. Ale těší se domů. Rodina je vzhůru od šesti ráno, Monika Štiková se trochu bojí přehnaného mediálního zájmu o celou akci, ale zdá se, že má energicky vše v rukách. Přesouváme se do garáží na utajeném místě, kde specializovaná firma chystá limuzínu pro Quentina.

8:17

Spojka před porodnicí mi hlásí, že na místě už jsou první novináři, kteří měli strach, aby něco nepropásli. Vím, o co jim jde, dostali nařízeno zachytit případný příchod otce Quentina - Pepy Kokty. To ale mají smůlu. Pepa dostal zaracha od Gábiny Partyšové a přes ten, jak víme, nejede vlak.

8:31

Projíždím místy, kudy Quentin pojede. Zahlédl jsem skupinku, která provolává jakási hesla a dychtivě sleduje horizont. Jasní fanoušci a obdivovatelé Quentina. Zastavil jsem, abych jim prozradil pár detailů dnešní slávy a požádal je o jejich dojmy, ale ukázalo se, že to je parta ožralých Italů, která se snaží stopnout taxík.

8:45

Podle policejního mluvčího Přemysla Rady nepřipravuje Policie ČR v souvislosti s Quentinovým přesunem žádná bezpečnostní opatření. Nevím, no. Aby se to nevymstilo, pamatuji, když jsem se sám tuhle vracel limuzínou po týdnu z chalupy, vím, co dokáže davová psychóza.

9:00

Všichni jsme na místě. Na řidiči je vidět lehká nervozita, což chápu, konečně veze áčkovou celebritu mezinárodního významu. Pořizujeme první fotky a hádáme se, kdo bude sedět vedle Ornelly.

9:10

Firma CILA (www.cila.cz) připravila nádhernou bílou limuzínu, kterou používá jen při transportu největších prominentů. Černá limuzína pro béčkové celebrity zůstala v garáži.

9:20

K porodnici dorazíme okolo desáté, podle posledních zpráv od rodiny opustí Quentin porodnici v Podolí mezi 10 a 10:30. Neustále nám volají konkurenční média a vyzvídají podrobnosti.

9:30

Řidič, pan Ivan Číla, si bere livrej, kterou mu kdysi šili U Adama. Naposledy ji měl, když po Praze vozil za komančů v roce 1985 Depeche Mode. Inu, významný den.

9:45

Vyjíždíme z pražských Modřan. Na všech je znát vzrušení, u některých se dá hovořit i o euforii. I já jsem vzrušen, a to jsem jel v limuzíně i třeba s Honzou Rosákem, ale s tímhle se to nedá srovnávat.

10:00

V limuzíně je připraveno vychlazené šampaňské a pouštíme si písničku od Lady Gaga Paparazzi. Za pár minut budeme u porodnice.

10:04

Ornella opouští porodnici. Chybí jen CNN a jinak jsou tu všichni.

10:10

Velké focení ve foyer porodnice. Pepa Kokta nakonec opravdu nedorazil. Gábina Partyšová taky chybí.

10:15

Ornella ješte provádí novináře po porodnici, zřejmě výměnou za nějakou slevku.

10:20

Řidič nakládá květiny, vypadá to, že konečně pojedeme. Pro ostatní rodičky a jejich rodiny jsme velká atrakce. Jinak nijak neexhibuji, sedím v limuzíně a se zvukařem vzpomínáme na Frantu Sahulu.

10:30

Patnáctiminutový boj s dětskou sedačkou. Zvítězil jsem. Quentin, tribun lidu a Bič Boží bude v bezpečí. Stále čekáme na Ornellu s otcem.

10:35

Ornella si dává na čas. Okolo limuzíny pobíhá hysterický řidič nějaké fabie s nápisem "Přeprava krve" a má řeči na Ornellu a náš konvoj. Zřejmě fanda Top Star Magazínu a Gábiny Partyšové.

10:40

Polovina zaměstnanců porodnice si nás fotí a provolává slávu Quentinovi, druhá půlka nadává na poměry a zvrácenost doby.

10:45

Stále čekáme na příchod Spasitele...Tak ještě ne, Ornella zapomněla na pokoji papíry od miminka. A už je to tady. Quentin Kokta se objevil ve dveřích porodnice.

11:00

Quentin v limuzíně spokojeně spí, ještě než usnul si prohlížel z okýnka město, ve kterém jednou bude pařit s Kryšpínem Dopitou.

11:15

Ornella: "Je to cvalík, neumím si představit, že bych rodila přirozenou cestou. Apetit má očividně po tátovi (Pepovi)." Otevřeli jsme si s tátou (Michalem) šampaňské a připili si na Quentinovo zdraví. Asi za deset minut bychom měli být v Hostivici, kde nás čeká natěšená babička Monika.

11:20

Táhne se za námi několik aut fotografů. Quentin spí a má to na háku. V Hostivici očekávám dívky v kroji. A s chlebem a solí. Ornella vypráví, jak pořád pláče, hormony s ní prý házejí.

Ornella: "Pepa byl v porodnici za mnou dvakrát."

Otec Štika: "To se překonal."

11:25

Jedeme přes Jeneč. Pro místní velká čest.

11:30

Vjíždíme do Hostivice. Pro tuto obci je to veliká čest. Quentin Kokta je totiž jejím druhým nejslavnějším občanem, a to hned po zatčeném Davidu Rathovi.

11:40

Celá rodina se fotí před domem.

Ornella: "Ještě chci holčičku. Jméno už mám vymyšlené, ale to si teď nechám opravdu pro sebe."

A my odjíždíme. Tímto náš online přenos končí.

Související články

Další články