Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sledovali jste online Pavla Novotného z pohřbu Džambulky: Zrádný Jágr nepřijel, gayové a lesbičky ano!

Pohřeb Ivety je šílený stejně jako byl její život…
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií

Vítejte u online reportáže z pohřbu Ivety, která ale možná není mrtvá. Na místě je naše redaktorka Aneta Levandulová, uvnitř krypty máme v přestrojení za parte redaktorku Barboru Koukalovou, z redakce vše opisováním od krvelačné konkurence jistí šéfredaktor eXtra.cz Pavel Novotný…

13:00 – Vítejte u online reportu z pohřbu století a dobrou chuť, pokud právě obědváte. My obědváme, dáváme si játra na roštu, pouze kolegyně Markéta si objednala Rychtářovu baštu.

13:01 – Ve Strašnicích je krásně, jasno, den jako stvořený pro garden party. Aneta z místa hlásí asi padesát novinářů a žádné smuteční hosty.

13:02 – Je to definitivní, Jaromír Jágr skutečně nedorazí! Tohle si Iveta nezasloužila!

13:05 – Česká televize nám stále neodpovídá na dotaz, zda se zastydí a začne okamžitě vysílat přímý přenos z pohřbu! Tohle si Iveta fakt nezasloužila!!!

13:13 – Před vchodem do malé síně se poflakuje sedm mužů v černém, na dálku vypadají jako hokejisté, ale jde jen o ochranku, respektive o sekuriťáky z Obchodního a nákupního centra Lihovar Říčany kteří přišli Ivetě na pohřeb kontrolovat smutečním hostům občanky a očkovací průkazy, zatímco hokejisté se na Ivetu doslova vykašlali, což si rozhodně, zejména od Jardy, nezasloužila!

13:19 – Na pohřeb, jak jsme na eXtra informovali, nedorazí z VyVolených Vladko a Emil, ze SuperStar Jan Bendig a také Jiří Pomeje, který je naštvaný, že asi zdědí po Ivetě dluhy. Nově nedorazí také předseda FAČR Miroslav Pelta, slovenský moderátor Oliver Andrásy a herečka Dana Medřická, která bohužel zesnula v roce 1983, jinak by určitě byla ve Strašnicích s námi.

13:22 – Překvapení eXtra.cz se podařilo ututlat do poslední chvíle! Jan Bendig ze SuperStar na naše pozvání dorazil na pohřeb a dává rozhovory i se s vým gaymanažerem!

13:29 – Na místě je šedesát lidí z médií, z toho 54 z Blesku.

13:32 – Deník Blesk se s tím dnes nemaže, na akci mu velmi záleží, tohle si Iveta zasloužila. Šéfredaktor Radek Lain právě zahájil provoz mobilní pozorovatelny listu, která stojí přímo naproti malé obřadní síni.

Pozorovatelna Blesk.cz

13:40 – Zdeněk Macura se prý na dnešní pohřeb nakonec nedostaví, oznámil to na Nově a v davu čumilů u krematoria to nesouhlasně zahučelo. Všichni se hned po Jiřím Pomeje a Zdeňkovi Troškovi těšili na rvačku a nic. Zřízenci uklízejí připravený improvizovaný ring a několik zklamaných diváků nespokojeně odchází a na tramvajové refýži odrazuje další přicházející, což se hrubě nelíbí stánkařům okolo síně, kteří se těšili na kšeft.

13:46 – Znechucená redaktorka Aneta z místa hlásí, že se zakecala s čumilkou, která je očividně pod parou, citujeme: „…nemám čas se starat o nějakou krávu, ale měla jsem čas, tak co!“ Tak tohle si Iveta rozhodně nezasloužila!

13:53 – A dav je nespokojený podruhé! Nejen, že nedorazí Jiří Pomeje, ale teď vyšlo najevo, že mezi smutečními hosty nebude ani jeho Andy!!! Tohle si Iveta rozhodně nezasloužila!

13:57 – V galerii si můžete prohlédnout pec, kde Ivetu krátce po obřadu, u kterého budou chyběl Jaromír Jágr i Andrea Verešová, spálí.

14:03 – Redaktorka Aneta z místa hlásí, že odchází řada lidí v oblecích, zřejmě se jedná o fanoušky Jágra a Andy od Jiřího Pomeje, kteří přišli na ně a teď se ukázalo, že nebudou ani oni, ani Macura a tak jdou očumovat do Motola jiný, prý zábavnější pohřeb. Tohle si Iveta nezasloužila.

14:08 – Zvukař Standa, rodinný přítel, právě na svém webu vyvěsil aktualizovaný seznam smutečních hostů. Abecedně: Josef Rychtář junior, Josef Rychtář senior, Stanislav Lysý.

14:10 – Na místě už je 80 novinářů, podívejte se na aktuální foto redaktorky Anety, ta udělila hodně brzy cenu „Pohřební outfit dne“ , ale je to plně v její kompetenci, vyhrává pán v červené mikině

14:15 – Právě dorazila kolona z vesnice za Prahou. Přijeli Rychtář i farář.

14:17 – Celá redakce fascinovaně čučí na videoreport tn.cz. Nejvíc kritizujeme, že na akci není raut a novinářka Bachoríková vrávorá před kamerou tn.cz tak, že blbě vidíme. Redaktorka Aneta nám mává do kamery, jsme dojatí, přímý přenos z pohřbu, to se povedlo, to si Iveta rozhodně zasloužila.

14:20: Olga Path Štiplová v redakci: „Tolik novinářů jsem neviděla ani na České Miss“, snad si to Bakala příští rok ohlídá, protože to je skutečně velký trapas, a to si Míša Maláčová, dříve Bakala, rozená Maláčová, nezasloužila."

14:22 – Na místě je i vyšetřovatelka sebevraždy, přezdívaná „Rudá Sonja“.

Sonja na pohřbu Ivety, tady někoho baví zájem médií.

14:24 – Překvapení eXtra.cz se podařilo ututlat až do konce: Jan Bendig ze SuperStar na pozvání eXtra.cz přišel pronést pár vět i se svým gaymanažerem!

Jan Bendig, emisar redakce eXtra, řeční k novinářům, repro tn.cz.

14:29 – Redaktorka Novinky.cz si na místě pochvaluje online eXtra, hlásí nám naše Aneta. Zdravíme na Novinky a oceňujeme, že mají dobrý vkus.

14:31 – A už se blíží Rychtář a za ním farář a šafář. Chybí už jen Verbíř z FK Teplice.

14:33 – Aneta hlásí z místa: 50 novinářů, 50 důchodců-čumilů a gay Jan Zelenka. Až na vdovce a Jágra je sestava zjevně kompletní!

14:38 – Rozhovor do televize dává držitel titulů Koště roku 2012, 2013 a 2014 Lukáš Rejmon, přední český odborník na parazitování. Zatím nepromluvil žádný heterosexuál.

14:40 – Aneta hlásí ticho před bouří. Zprvu jsme si mysleli, že je na místě napětí před obřadem, ale prý se zatáhlo a polovina čumilů nemá deštník.

14:41 – Pohřeb podle Anety nabírá zpoždění. Čeká se na Jágra?

14:43 – Ne, tak Jágr prý nakonec nepřijede! Tak tohle si Iveta rozhodně nezasloužila!

14:46 – Aneta hlásí, že novináři, podle absentéra Jágra vrazi, proč to nepřipomenout, se strkají a vyvolávají plané poplachy, že už jde Rychtář. Došlo k první strkanici mezi nejmenovanou vrávorající redaktorkou a fotografem, kterému se drala před objektiv. Poměr média – důchodci 50/50, poměr gayové – heterosexuálo­vé 99/1.

14:50 – Tolik gayů na jednom místě už plodí první problémy. Jan Zelenka, hvězda YouTube: „Rejmon byl podržtaška Ivety, chodil s ní na akce, venčil jí a tak.“ Rejmon se na něj zle dívá. Bendig se jich nevšímá a stále hypnotizuje horizont, inu, fanoušek Pittsburgh Penguins.

14:53 – Novinářka Ivana Bachoríková neustále prochází před kamerou Novy, aby byla co nejvíc v přímém přenosu, takže nevidíme na krematorium a stále musíme koukat na mrtvolu, nechutné, tohle si Iveta nezasloužila.

14:55 – Říkáme si, kdy asi novinářům na místě dojde, že pozůstalým byl zajištěn příchod do místnosti zadním vchodem a obřad dávno začal.

14:58 – Zdá se, že řada kolegů stále netuší, že celá akce už začala a oba Rychtářové a farář prošli do místnosti zadem. Jejich zmatené pohledy jsou velice legrační, celá redakce eXtra se chechtá, i když víme, že to si Iveta rozhodně nezasloužila.

14:59 – Živý vstup TV Nova, za reportérku Silvii Miklošovou si neustále stoupá Jan Zelenka. Miklošová vyhrožuje, že dorazí Macura. O Jágrovi, který ukázal na vrahy Ivety a pak zbaběle nedorazil, protože hraje s Kanadou, zatím ani slovo.

15:03 – Nikdo na místě neví, zda pohřeb stále ještě probíhá, nebo už skončil. Všechna média hypnotizují vchod do malé obřadní síně a ze rtů jim lze vyčíst: „Je uvnitř Andy Pomeje?“

15:12 – Byl jsem kakat, sorry, vůbec nevím, zda se něco událo, ale koukám, že média pořád ještě naivně doufají, že se před síni se bude, krom sjezdu gayů a lesbiček, ještě něco dít. Jdu volat Anetě, co je nového.

15:22 – Aneta má zajímavou novinku, kterou novináři ve Strašnicích nevědí: Zvukař Standa právě vyvěsil na vrata noticku, že Jarda Jágr nedorazí, protože hraje s Kanadou v základu. Tak tohle si Iveta určitě nezasloužila.

15:25 – Asi sto novinářů čumí u vrat k zadnímu vjezdu do malé síně krematoria a začínají být dost nasraní, že zatím nic nevyfotili, zatímco jiní sedí v redakcích a dělají si z nich legraci. Je to celé takové, no, nedůstojné, podle několika kolegyň v redakci si tohle Iveta fakt nezasloužila.

15:30 – Aneta hlásí konflikt transexuála s fotografkou Feuereislovou (roky tvrdí, že není příbuzná Evy F.). Paní/pán vykřikuje, že tam není pro srandu králíkům, a že znuděná fotografka si ji nemá co fotit. Nadává zrzavé fotografce do Krasomil, obřad mezitím dávno skončil.

Pán, co se pral se zrzavou Krasomilou, jak nazval prababičku slavomanky Evy z VV

Tak tohle si Iveta rozhodně nezasloužila. Video z incidentu za pár minut na FB eXtra

15:43 – Celá rozpačitá akce končí. Čumilové jsou nespokojení, dvě seniorky požadují u vchodu vrácení vstupného, zástupci Blesku.cz nastupují dvou přistavených neoplanů, akce končí. Akce to byla mimořádně divná. Až si říkáme, že tohle si Iveta, no však víte, co…

Související články

Další články