Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Festival v Karlových Varech odstartoval! Dění na červeném koberci jsme sledovali minutu po minutě

+ Dalších 7 fotografií
SLEDOVALI JSME ONLINE: Startuje 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary a redakce eXtra.cz je samozřejmě u toho. V našem týmu v čele s Kateřinou Kristelovou nechybí reportérky, fotografové a kameramani. Slavnostní zahájení z červeného koberce jsme sledovali minutu po minutě.

18:16 – Online reportáž eXtra.cz z červeného koberce končí. Další dění na festivalu budeme sledovat v běžných článcích. Děkujeme všem čtenářům za pozornost!

18:14 – K překvapení všech se na červeném koberci objevil i vítěz Robinsonova ostrova Martin Složil s přítelkyní, herečkou Jenovéfou Bokovou.

18:13 – Hlavní hvězda karlovarského festivalu je na místě! Na červený koberec přijel se svou chotí americký herec Tim Robbins.

18:09 – Zato Tereza Voříšková příliš neosnila, její béžové šaty trefou do černého rozhodně nebyly. I když přes ně přehodila černé sáčko se závojem.

18:07 – V redakci jsme se jednohlasně shodli, že Daniela Peštová je v současné chvíli jasnou, byť nekorunovanou královnou festivalu. V bílých šatech všechny zastínila.

18:06 – Slovenský zpěvák Pavol Habera dorazil s krásnou partnerkou Danielou Peštovou. To je pár!

18:03 – Herec Jiří Macháček měl jako vždy úsměv od ucha k uchu. Přišel ruku v ruce s manželkou a trošku překvapivě jim dělala doprovod i herečka Klára Issová.

17:58 – Máme za sebou jeden z nejočekávanějších příjezdů. Na slavnostním zahájení nemohla chybět herečka Aňa Geislerová, které to v přiléhavých šatech, v nichž toho hodně odhalila, neskutečně slušelo. Doprovodila ji herecká kolegyně Alena Mihulová.

17:55 – Na místě je filmový producent David Ondříček, přišel s hercem Oskarem Hesem a jeho partnerkou.

17:52 – Dánský vichr, sympatická herečka Trine Dyrholm, dorazila po boku svého partnera a rozdávala úsměvy do všech stran.

17:49 – Česká herečka Jitka Schneiderová už je také na místě a na červeném koberci jí to neskutečně slušelo.

17:44 – Marka Ebena doprovodila na červený koberec modelka Kateřina Sokolová.

17:39 – Červený koberec letošního festivalu obdařila svou přítomností i bývalá první dáma Livia Klausová. Dorazila však bez manžela, exprezidenta Václava Klause.

17:37 – Prezident festivalu Jiří Bartoška s manželkou Andreou Bartoškovou jsou na místě. Moderátoři červeného koberce se trošku zakoktali a prezidentovu choť označili za Andreu Bartošovou.

17:35 – Skotský filmový producent, rovněž člen hlavní poroty, pojal červený koberec svérázně. Mark Cousins dorazil v tradičním kiltu.

17:34 – Mezi prvními na červený koberec dorazila členka poroty, italská producentka Marta Donzelli.

17:22 – Mohli jste sledovat přímý přenos eXtra.cz z červeného koberce:

17:11 – Naši reportéři už za pár minut přinesou přímý přenos ze zákulisí červeného koberce. Sledujte web i Facebook eXtra.cz!

17:07 – Fanoušci už začínají být netrpěliví, ale první limuzíny s českými i zahraničními hvězdami by měly dorazit už za pár minut.

Atmosféra u červeného koberce začíná poněkud houstnout.

16:43 – Na zahájení festivalu se už těší i slovenský zpěvák Pavol Habera, který na sebe letos opět upozornil rolí porotce v SuperStar 2018. Přijela s ním partnerka Daniela Peštová a očekává se, že se ukáží i na červeném koberci.

Čím je Habera starší, tím mu to víc sekne. Shoduje se na tom množství fanynek.

16:14 – Na červeném koberci je vše připraveno, čeká se jen na příjezd prvních hvězd. Vyhlíží je desítky novinářů a stovky přiznivců kinematografie.

Takhle to teď vypadá na červeném koberci.

15:55 – V Karlových Varech již je také dánská herečka Trine Dyrholm. V lázeňském městě ji přivítal Jiří Bartoška.

Trine Dyrholm už je v Karlových Varech.

Trine Dyrholm přijela evidentně v dobré náladě.

15:41 – Kromě českých hvězd se po 16. hodině na červeném koberci před hotelem Thermal objeví i mnohé zahraniční tváře. Nebude chybět novozélandský režisér Taika Waititi a producent Carthew Neal. A samozřejmě hlavní hvězda festivalu Tim Robbins. Uvítá je prezident festivalu Jiří Bartoška.

Jiří Bartoška zahajuje festival.

Prezident festivalu Bartoška už odpočítává poslední minuty do slavnostního startu.

15:04 – Karlovy Vary jsou zatím klidné, ale jde jen o ticho před bouří. Jen pár desítek minut nás dělí od vypuknutí toho největšího filmového svátku roku. Kromě týmu eXtra.cz jsou už na místě i mnohé celebrity, které se připravují na příchod na červený koberec.

Festival Karlovy Vary 2018

Ticho před bouří ve Varech, kde za chvíli vše vypukne.

Mohlo by vás zajímat

Další články