22:41 – Amen, Češi jdou hromadně chlastat a my se budeme těšit zase příště!

22:40 – GOOOOOOOOOOOOL! Míša Vondrka, o kterém jsme doteď nevěděli, že existuje, to dal a my jsme vítězové! Samozřejmě díky našim odborníkům Koktové a Novotnému.

22:40 – Löffel něco zkoušel a nic.

22:39 – Ambühla to nedal a ten pitomec po něm (Kovář), jak řekla naše soucitná Ornellka, taky ne.

22:38 – Voráček zakopl o brankáře, čímž ho odrovnal a dal to tam.

22:37 – My o Fialovi a on nájezd! Kevin to trefil…

22:36 – Pavel: „Švýcarskou hymnu jsem naživo ještě neslyšel.“

22:33 – Novinky. Švýcaři tam mají hráče, který se jmenuje Fiala. A taky už jde vidět na fanoušcích, kdo šel chlastat a kdo šetřit. Škrti!

22:31: Nejslavnější dítě českého šoubyzu Quentin Kokta se tak nudí, že se rozhodl přepnout na Dádu. My ho chápeme.

22:27 – Ornella: On je backhand i v hokeji?

22:23 – Tak děti, a takhle nějak to se strejdou Dominikem a tetou Líbou asi je.

22:21 – Skóre stále 1:1.

22:16 – Nezapomeňte, že soutěžíme o telefony Huawei! Stačí nám poslat fotku, jak fandíte. Více informací – ZDE

22:12 – Záběr na Dominika Haška, jak poučuje Líbu o hokeji. Ornella: „Škoda že je nezabrali na tu velkou obrazovku, aby si dali francouzáka. To bychom okamžitě viděli záplavu mexických šavlí.“

22:08 – Pavel se probral na stadionu. „Sympatická dvojice pořadatelek prosí o foto, pletou si mě evidentně s Jágrem, ale trapně to nepřiznám a vyfotím se. Ten pocit být chvíli v jeho roli. Musím to jít zkusit dolu na Innu, podle mě do minuty sex. Akorát nevím, co na to manželka.“ Ornella: „Jako důkaz místo slibů požaduji minimálně jedny použité kalhotky jako důkaz.“

22:06 – Jasné schéma Orny zachránilo prdel tomuto národu a opravdu jsme dali gól. Exkluzivně tento artefakt k dispozici pouze u nás – hrubá verze!

22:04 – GOOOOOOOOOOOOOL! Ta holka to fakt vymyslela!

21:53 – Naše země má 10 miliónů trenérů, ale jenom jednu Ornellu, která právě vymýšlí taktiku, jak dát gól.

21:50 – Pavel Novotný, šéfredaktor eXtra.cz, který pod záminkou, že bude informovat z místa, se už nějakou tu chvíli neozval. Pavle???

21:42 – Měly jsme pizza pauzu. A ono se stejně nic nestalo. O nic jste prostě nepřišli.

21:32 – Odbornice na hokej a elektronická tužka eXtra.cz pro letoční MS v hokeji, Ornella, vytvořila speciální koláž. Talent tam je, to tady tak nějak cítíme všichni.

21:29 – Pavel hlásí ze stadionu, že Ivaně Gottové by se tam rozhodně nelíbilo. Nevíte někdo, co jako naznačuje? Ivana kouří? To nene!

21:26 – Přesilovky by nám trochu šly, jinak je to tak na popcorn.

21:23 – „Prostě řekni Čechům, že jde o hovno, a oni ti ho rovnou naservírují!“

21:22 – Orny lituje, že si nevsadila na Švýcary, alespoň by prý vydělala nějakou pětku. Fanoušek srdcem i duší!

21:20 – Přesilovka. Jméno, jméno, jméno, střela, jméno, jméno, střela…

21:17 – Josim tvrdě fauloval Smoleňáka, to je ten jedinej hezkej.

21:15 – Pavel: O třetině volá ČT 24 a chce zítra v redakci rozhovor do pořadu Newsroom… Jsem dojatý že se Ornellčina tužka dostala až do veřejnoprávního vysílání … Až přijedou, musíme jim ukázat show. Leila si vezme silonky a u televize bude s tužkou trénovat na čtvrtfinále Pepa Kokta!

21:12 – Pavel nás stále informuje přímo z místa, ale vypadá to, že už se mu povedlo někde koupit papírky.

21:08 – Hra vázne a Ornelle chybí trochu napětí. „Škoda že tam není Lucka, mohl by být třeba alespoň porod v přímém přenosu, tohle je nuda.“

21:06 – Na ledě Simon s Novotným a Červenkou. Jarda nikde.

21:05 – Ono vlastně celé MS v hokeji je takový jeden velký svátek homosexuálů, protože není jiné doby ani místa, kde by se tolik chlapů neustále veřejně objímalo.

21:00 – A my se ptáme! Přišla Gottová?

20:56 – Neuvěřitelné! Pavel objevil na stadionu skvost a potvrdil teorii Ornelly! Pavel: „Orny měla pravdu, že někde pokaždé v rohu postává Inna a doufá! Mrška to pojala chytřeji. Jako roztleskávačka se Jardovi připomíná přímo naproti střídačce!“

20:48 – PŘESTÁVKÁÁÁ! Pavel jde stát frontu na klobásku a my jsme za chvíli zpět!

20:45 – Naše expertka se rozčiluje! „Ten trenér teď vzal flašku jednomu tomu hráčovi a začal z toho pít. Jak kdyby snad hrál s nima, vždyť ten může pít ze skleničky!“

20:43 – Informace pro všechny holky, čímž vás zveme do Prahy (toho velikého města, které v téhle zemi určuje směr všem lidem i zvířatům), Jarda Jágr má podle Ornelly, která to dobře ví, protože radí, pátrá a informuje, právě na kontě cca 2 miliardy.

20:41 – Švýcaři dali gól – nám.

20:41 – Ornella: „To, jak tam pískají, mi připomíná Havlovou v parlamentu.“

20:40 – Švýcarsko bude mít přesilovku.

20:37 – Prozkoumaly jsme internet. Takže Hokejová rodino, oprava! „Má dobrý implantáty, jako Michal David.“

20:35 – Jágr seděl na lavičce se svými mladými kolegy a všichni se najednou usmáli. Většina mlaďochů měla vyražené přední zuby, ale Jarda pořád chrup jako ze žurnálu, což mladé paní Koktové nemohlo utéct a vyvodila závěr, že zubní průmysl u nás jde pěkně do kelu, protože ty mladý kluky asi dost na těch zubech šidí. A to je panečku alespoň myšlenka!

20:32 – Expertka poctivě analyzuje situaci. Nebylo v podstatě možné ji zachytit na ostré fotografii, protože je neustále i se svou elektronickou tužkou v pohybu.

20:29 – Komentátor mele něco o něčí babičce, která už dlouho svého vnuka neviděla. Dojalo nás to k slzám.

22:26 – Ornella upozorňuje Leilu, která je jen jako zapisovatelka a asistentka hokejové expertky, že hrajeme se Švýcary a jsou to ti v tom bílým. To jen abyste v tom měli taky jasno.

20:22 – Ornella si stěžuje na dnešní počasí: „Dneska bylo hrozně dusno, je strašný počasí, s takovou se jim ten led rozteče a budou tam plavat! A v plavkách bych nejradši chtěla vidět Jágra, abych viděla, jestli už má stařecký skvrny!“

20:20 – Teď si Švýcaři tak dlouho vyměňovali puk, až o něj přišli. Takže zatím nuda.

20:15 – Dneska se nám těžko komentuje, protože sotva vidíme puk a co teprve ti chudáci na stadionu, co za to dali prachy!

20:12 – Ze stadionu přichází od Pavla Novotného první stížnost: „U tohoto stánku v O2 aréně nemají dlouhé papírky. Je to drobnost, ale…“

20:09 – Ornella k údivu Leily, proč je na pravé straně schématu všude Radek Smoleňák, když se hraje v pěti plus brankář a musí hrát šest různých lidí: Pavel říkal, že má rád Smoleňáka, že jsou kamarádi a že od něj dostal lístky na dnešní zápas, takže ať jsem na něj hodná, tak jsem ho dala všude, aby měl Pavel radost, neva, né? Pepa říkal, že jsem kráva, ale Pavel říkal, že má rád Smoleňáka, že nejsem kráva, Leilo?

20:08 – Taktika na Švýcary! Ornella Jarda vezme puk, ostatní čekají na své polovině a relaxují nebo si dělají selfíčka s fanoušky. Jarda udělá kličku Švýcarovi a dalšího zmlátí, pak další klička a jak se k němu dva sjedou, další bitka, pak jeho typický odjezd k pravému mantinelu, pěstí obránci a po kličce brankáři gól, v rámci oslavy možné zmlácení brankáře.

20:06 – Ornella: Hele, já vymyslela taktiku na dnešek, prostě všecko na Jardu a odpočívat, než to vyřeší, moment, namaluju vám to na tužce, jen si dodělám tužkou obočí.

20:00 – Dobrý večer z redakce, kde už je Ornella nadržená na elektronickou tužku, kterou se chystá opět použít. Česko hraje se Švýcarskem a zatímco zástupkyně šéfredaktora Leila Tuček sedí s Ornellou nad ideálním složením druhé přesilovkové formace, Pavel Novotný vyrazil přímo do haly zeptat se Hostáka, zdali už se na to nechce ve stínu Ornelly vykašlat.