Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

ONLINE ČESKO – FINSKO! Ornella v redakci u elektronické tužky, Novotný přímo v hale s Innou, Verešovou, Borhyovou, Lenertovou a spol.!

Zdroj: archiv, profimedia.cz, koláž: Lukáš Větrovec
+ Další 4 fotografie
Sledujete další hřebíček do rakve dvojice Robert Záruba a Martin Hosták. Pavel Novotný, pravidlový expert IIHF, LSD a THC, a Ornella Koktová, vedoucí katedry elektronické tužky na UJAK. Naši experti žádají čtenáře o jediné - umyjte si před čtením ruce! Češi do toho! Finové do Finska!

22:30 Záruba se bude smát i ze spaní. Český tým pokračuje a my se uvidíme zase příště. HOP HOP HOP

22:29 Dali jsme GOOOOOOOOOOOL! Trefil SE hráč s číslem 17 a je v pořádku, že je to 3:5, protože Ornella nevzala při věštbě v potaz své datum narození, které je samozřejmě 17. února.

22:28 Ornella: "Já nechápu, proč si píšou na ty vlajky jména těch měst. To jako žebrají o cesťák, nebo co?"

22:26 Všichni se radí, co s tou bitkou, a Česká televize mezitím nabídla asi 258. opakovaný záběr na to, jak dal gól. Dobré věci se mají opakovat. Pořád a pořád a pořád...

22:24 Mega bitka před bránou, ale jako fakt!

22:22 To sou nervy!

22:21 Ornella dostává Leilu do kolen. Si tak povzdechne před televizí a prohlásí: "Ten starej pes to ještě pořád umí, no."

22:20 Ornella: "Musíme napsat, že to musíme udržet. Ale to je suchý. Napiš, že se jim třou půlky o sebe a suspenzor se zařezává víc a víc."

22:18 Záruba má orgasmus v přímém přenosu.

22:18 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Věštba se naplnila!

22:15 Jen připomínáme, že Ornella Libuše Koktová vyvěštila, že to bude 4:3 pro nás, takže teď už jen zíváme a znuděně čekáme na ten poslední gól.

22:12 Reklama. Zatím si povíme něco o synovi hokejové expertky. Quentin Kokta včera poprvé snědl zmrzlinu, které se před tím vyhýbal jak čert kříži. Svůj úspěch řádně oslavil a zajedl ji buřtem opečeným na ohni. Nemáte zač!

22:07 Hra se hodně zrychlila a začíná to být napínavé. Jarda teď přejel celé hřiště, aniž by ho někdo zastavil, tak je to přece Jarda, že jo? Takový Hercules našeho hokeje. Vlhkost v hledišti s každým jeho pohybem směrem k finské bráně viditelně stoupá.

22:04 První finská přesilovka v tomto utkání. Ornella s vážnou tváří píše Růžovi jak na to!

22:00 Vyrovnáno. Dal ho Jokinen.

21:59 Pavel Novotný, šéfredaktor eXtra.cz, král bulváru a nejmocnější muž po Marku Vítovi v této zemi vůbec, vyfotil slavného Fantomase!

"Fantomas je v obležení fans ... Chtěl jsem ho bez masky, ale nesundává ji... Tento legendární fanoušek má tajemství víc, ale jedno jsem zjistil. Má prý krásnou dceru. Jméno nevím, ale tipuju Fiona."

21:58 Máme ještě jeden tip, jak rozhodit Finy... pustíme jim píseň "Fotograf" od REBEKY :-D LOOOOLIIIČEK .....Nééé, vážně je to za TREST!

21:54 Třetí třetina začala a Finsko prostě prohraje, a kdyby náhodou přece jenom, něco jim posíláme!

21:49 Nesledujte tu Ostravu, je trapná! :-)

21:36 Smůla, nokiáci!

21:32 Leila: "Zakázané uvolnění, víš Ornello, co to je?" Ornella: Jo jo, někdo tam byl někde dřív než ten puk!

21:31 Kovář dal druhý gól!! Už jen dva a koník bude kompletní, zatím má jen dvě nožičky.

21:30 Chvilka napětí! Správná odpověď zní: "Nemá ženu, dítě a tchyni na krku." To je panečku analýza! PS: Pokud jste odpověděli správně, tak nikdo z vás nic stejně nevyhraje, sami máme málo!

21:29 Ornella by se vás chtěla na něco zeptat: "Víte, proč Jarda Jágr hraje jako jediný senior v republice hokej?"

21:28 Rozhodčí vyloučili Sobotku a Immonena, ten první je náš. Takže tam zase někdo chybí a hrají opět ve čtyřech.

21:25 Jarda dal gól a na ledě se utvořilo pět dvojiček, které si chtějí rozbít hubu. Jarda je totiž bůh, víme?

21:19 Prý nebezpečná situace, ale to říkají pořád, takže klid a pivo v ruce.

21:17 Finové mají přesilovku.

21:16 Je otázka, jestli chceme prohrát s Finy 3:1 nebo příště 9:0 v normálním čase s Kanadou. Jsem pro prohru s Finy - řekla elektronická živá tužka.

21:14 Rozluštily jsme záhadu hlavolamu! Pořád jsme si říkaly, proč nás s sebou nevezme někdy Pavel na stadion, ale podle toho, co předvádějí právě teď naši fanoušci, je to jasné. My neumíme pískat! Lehce hvízdnout, to jo... nemůžeme na stadion, to je určitě jeden ze základních požadavků pro vstup.

21:12 Ornella si myslí, že když finský trenér volá na svoje hráče, určitě říká jenom - ty, ty a ty, protože vypadají všichni stejně. Jako Japonci, ale v blonďaté verzi.

21:08 Ornella Libuše Koktová, věští na střeše redakce nad Prahou skóre. Prý to bude 4:3 a vítězství budeme slavit my. A co vaše tipy? Napište nám do komentářů!

21:06 Gól... 2:1 pro Finsko.

21:00 Přestávka, Ornella zatím radí Zárubovi. Tak ještě aby ne! Je to nejlepší elektronická tužka a hokejová expertka na tomto kontinentu!

20:55 Drb ze skyboxu: Všichni si tu šuškají, že vedle minule seděla Mesarošová s nějakým boháčem! Veřejně vyzývám Messerschmitta, ať se hned přizná, než půjdu vedle vyslýchat nevinné lidi.

20:50 Pavel informuje z arény. "Jardu jsem našel, teď ještě zjistit, kde se dnes ukrývá ta mrška Inna."

20:46 Ornella Pavlovi, který je přímo na stadionu. "Jestli neulovíš fotku Verešové při hokej-józe, tak seš trapnej!"

20:43 RUTUTUTUTUTU dal gól. A ne, není to název techno party z devadesátek.

20:40 Skoro gól. Ornella: Kovář ví, že má kůň čtyři kopyta, proto se snaží dát ještě tři branky, a o koních já něco vím!

Samozřejmě český kladrubák, kterého si zapomněla vyzvednout Kate Middleton.

20:39 Záruba dělá hroznýho machra, protože tam hází finský jména, jako kdyby se tam narodil, a přitom to nacvičoval celý odpoledne! My to zvládáme v pohodě přečíst za deset vteřin. Onko se totta!

20:38 Historický okamžik! Češi udělali poprvé mexickou vlnu! A povedlo se jim to na celou čtvrtku arény!

20:36 Zatímco Záruba neustále řve a přitom nemá důvod, udělala Orny koláž.

20:33 Postřeh expertky Koktové - "Kovář vypadal, jako kdyby mu vpálil podkovu mezi oči." Jakože ha ha, chápete, ne?

20:30 GOOOOOOOOOL! Střelil ho Kovář, ale nahrál mu na to Erat... ten přeběhlík!

20:27 Právě hraje Nohavica (jakože z repráků) a zpívá Ostravo, Ostravo... Si to asi zaplatil Ruda, bo jinak nemáme tušení, proč se to děje.

20:23 Typický Fin vypadá jako Martin Erat! Ale počkat, ten hraje za nás? Přeběhlík!!!!

20:22: Hokejová expertka má vzkaz pro naše protihráče: Suomalaiset mennä kotiin!

20:18 Leila se ptá Ornelly, co se jí vybaví, když se řekne Finsko - blonďáci, vodka, sauna.

20:17 Teč Sobotky, píšťalka a nic.

20:16 Mluví se o tom, že naši vyhráli přátelák s Finskem, který se hrál před MS ve Znojmě. Tam se narodila Pavlova zástupkyně Leila, takže to sem prostě musíme napsat.

20:14 Ornella v tom má jasno. Tohle je to nejdůležitější, co potřebujete vědět o naší sestavě. Jo!

20:10 Ředitel Barcelony Marek Vít a jeho osobní přítel Jiří Langmajer jdou na hokej. Guardiola a Leo Messi čekají u stánku s párky na příchod šéfa.

20:04 Do sestavy se vrací Jaromír Jágr i Jakub Klepiš, Tomáš Hertl se zatím usadil na střídačku až jako třináctý útočník, co čeká, kdo se zraní nebo koho Růža vymete.

20:00 Vítejte u dalšího online reportu a dobrý večer z redakce, kde už je Ornella nadržená na elektronickou tužku, kterou se chystá opět použít. Česko hraje s Finskem o všechno a zatímco zástupkyně šéfredaktora Leila Tuček sedí s Ornellou nad ideálním složením druhé přesilovkové formace, Pavel Novotný vyrazil přímo do haly zeptat se Hostáka, zdali už se na to nechce ve stínu Ornelly vykašlat.

Související články

Další články