Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

ONLINE Česká Miss online na eXtra.cz: Sledujte klání krásy!

Komu fandíte?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Je sobota večer a finálový galavečer v Brně je tu! Konečně se vyhlásí královna krásy a eXtra.cz bude u toho. Klání se odehrává ve velkolepé DRFG Areně, kam mohl dorazit opravdu každý. Celou show bude uvádět moderátor Petr Říbal.

Show zahájila zpěvačka Kristýna Daňhelová, kterou diváci znají z Hlasu. Během jejího songu od Pink se představily všechny finalistky, které čekaly na svůj finálový večer opravdu dlouho.

Poté vystoupila šéfka Miss Eva Čerešňáková a oznámila, že letošní Miss provází spoustu změn. Třeba ta, že Česká Miss bude více připomínat reality show. Chtějí ukázat, co se děje backstage a jak dívky prožívají své přípravy v soukromí.

Navíc je na místě i Kazma (32). Dočkáme se nějaké sabotáže, nebo to tentokrát bude jenom host?

V porotě zasednou odborníci na ženskou krásu vzatí. Známý záletník Felix Slováček (74), Dominika Myslivcová (23) či Marcel Ihnačák.

Tak jaká kráska vyhraje tentokrát? SLEDUJTE ONLINE PŘENOS PŘÍMO NA YOUTUBE KANÁLU ZDE ČI NA NAŠEM FB TADY!

Dívky mají za sebou přehlídku ve spodním prádle a k překvapení diváků se na mole objevili i muži, kteří pro změnu ukázali obleky.

Také se zavzpomínalo na krušné časy, kdy dívky vyrazily na dvoudenní kurz přežití a musely strávit noc v chladném lese. Jejich výkon se hodnotil a v kategorii Miss Survival vyhrála dívka č. 10 Markéta Matoušková, která si cenu vyzvedla v maskáčích.

V maskáčích ale dlouho nezůstala, protože po sérii hudebních a tanečních vystoupeních dívky předvedly krásné večerní róby. Česká Miss se snažila napodobit styl přehlídek Victoria's Secret a dívkám na mole zpíval zpěvák tklivou píseň Supergirl. Každou finalistku doprovodil po celém přehlídkovém mole a show tak měla mnohem větší dynamiku.

A pak došlo na vyhlašování vítězek. Miss Online se stala Míša Habáňova, tedy dívka č. 4.

Miss Juliette Armand se stala Petra Mácová.

Novou Miss Supernational se stala Tereza Vlčková.

Miss Earth se stala dívka s č. 5 Iva Uchytilová.

A teď to nejdůležitější! Novou Českou Miss 2017 se stává Michaela Habáňová, gratulujeme!

Související články

Další články