Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

ONLINE: Češi se rozloučili s Luďkem Munzarem. Sledovali jsme minutu po minutě

+ Dalších 65 fotografií
sbohem
Rodina a široká veřejnost dali dnes poslední sbohem herci Luďku Munzarovi (†85), který v sobotu opustil tento svět. Legendární herec měl dlouhodobé zdravotní problémy. Rozloučení se konalo v Národním divadle. Tryznu v divadle jsme sledovali minutu po minutě.

Lidé se přišli do Národního divadla rozloučit s Luďkem Munzarem v pátek dopoledne. Pro fanoušky a obdivovatele herecké legendy byla připravena kondolenční kniha, lidé zároveň mohli položit květiny k rakvi.

U té čestnou stráž drželi například Taťjana Medvecká, Iva Janžurová, Ivan Trojan Při rozloučení s Munzarem vystoupila kapela Hradišťan Jiřího Pavlici. Proslov měl mimo jiné ředitel Národního divadla Jan Burian. Se svým mužem se bohužel nemohla přijít rozloučit zdravotně indisponovaná Jana Hlaváčová (80). Celý pohřeb zařizovala hercova dcera Bára Munzarová (47)

POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ MINUTU PO MINUTĚ:

12:00 - Na závěr tryzny zněla státní hymna. Národní divadlo povstalo. Po skončení obřadu nad divadlem proletělo letadlo. Munzar byl totiž vášnivým letcem.

11:58 - Nostalgický projev měl také herec Ivan Trojan. " Někdy jste říkal, že herectví není pro chlapy. Jste živoucím důkazem toho, že jste se mýlil," uvedl Trojan nad rakví.

11:52 - "Na Luďka budu vzpomínat jenom v tom nejlepším. Znali jsme se už od školy, nebyl to jen výborný kolega, ale i velmi lidský přítel," uvedla pro eXtra.cz herečka Jiřina Bohdalová.

11:40 - "Každý odchod dobrého člověka bolí. Luděk byl výjimečný nejen herec, ale i člověk," uvedl pro eXtra.cz Pavel Rýmský.

11:36 - Smuteční řeč pronesla také Iva Janžurová.

11:33 - Bára Munzarová po boku Martina Trnavského vykouzlila lehký úsměv - psali jsem ZDE

11:20 - Na poslední rozloučení s Luďkem Munzarem dorazily také Hana Maciuchová a Iva Janžurová

11:05 - Jana Hlaváčová do Národního divadla nedorazila. Zřejmě to neumožňuje její zdravotní stav.

10:59 - Do Národního divadla došel také herec Jiří Štěpnička.

10:50 - Na poslední rozloučení dorazil také Jiří Dvořák, který je bývalým manželem Báry Munzarové

10:40 - "Měla jsem ráda seriál Synové a dcery Jakuba Skláře. Dnes jsem přišla brzy. Ani nevím, co od velkého rozloučení přesně očekávat," uvedla pro eXtra.cz paní Jaroslava.

10:30 - V Národním divadle už je Bára Hrzánová s manželem Radkem Holubem. Dorazil také Vladimír Javorský, Jiří Lábus, Jiří Štěpnička, Martin Stránský, Viktor Preiss, Václav Vydra a Jana Boušková. Rozloučit se přišli rovněž Petr Kostka s chotí Carmen Mayerovou. Dorazili i Rudolf Jelínek a František Němec - VÍCE SE MŮŽETE DOČÍST ZDE

10:20 - Do budovy Národního divadla byli vpuštěni novináři. Následovat je budou fanoušci a široká veřejnost.

10:05 - "Měla jsem ráda jeho hlas. Působil klidně. Měla jsem ho ráda jako herce. Je to snad poslední velký umělec, který tu byl," řekla pro eXtra.cz paní Lída, která do Prahy přijela z Českých Budějovic.

10:00 - Před budovou Národního divadla v tuto chvíli stojí asi 200 smutných lidí. Přišli se rozloučit s Luďkem Munzarem.

Související články

Další články