Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

ONEMOCNĚLY JÍ KOSTI?! Život Angeliny Jolie visí na vlásku, píše americký bulvár

ONEMOCNĚLY JÍ KOSTI?! Život Angeliny Jolie visí na vlásku, píše americký bulvár
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 34 fotografií
Strach o Angelinu
Už před měsícem přinesl americký bulvár zprávu o tom, že Angelina Jolie (44) umírá. Herečka viditelně zhubla a kostnaté ručičky fanoušky děsí. A právě s kostmi má mít stále ještě manželka Brada Pitta (55) zdravotní problémy. Kvůli nedostatečné stravě údajně bojuje s vážnou chorobou kostí!

Vydědila svoje děti, stamiliony odkázala jen jednomu synovi a umírá. Tak se o Angelině Jolie za velkou louží psalo před několika týdny. Děsivým spekulacím nahrávaly i fotky, na kterých herečka vůbec nevypadala dobře.

Zdravotní potíže se teď herečce měly vrátit jako bumerang. V minulosti bojovala s anorexií a podle amerického magazínu NW má s příjmem potravy znovu problémy. Kvůli nedostatku živin ji dokonce mělo postihnout vážné onemocnění kostí.

"Zrovna natáčí v Novém Mexiku a do práce je naprosto ponořená, měla by se však soustředit spíš na své zdraví," tvrdí o Angelině zdroj časopisu NW. "Je k neuvěření, že toho tolik zvládá, když jí jako vrabec. Žije prakticky jenom z vody s citronem," dodal.

Film, ve kterém má Angelina zazářit už příští rok, nese název Ti, kteří si přejí, abych zemřela. Tak doufejme, že se informace amerických novinářů nepotvrdí a nepůjde o hereččinu poslední roli.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy